| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
73. | 25.61 | 45,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
73. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
70. | 52.85 | 65,5 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
44. | 22.56 | 53,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
44. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
61. | 276.33 | 342,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
44. | 54.60 | 120,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 |
| BARTOK Daniel | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 |
| pořadí | 70. | 61. |
| odstup % | 65,5 | 342,9 |
| % poražených soupeřů | 24,2 | 1,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 61.0 | 70.0 | 65.5 |
| medián | 61 | 70 | 61 |
| modus | 61 | 70 | 61 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 342,9 | 65,5 | 204,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,6 | 24,2 | 12,9 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |
| BARTOK Daniel | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 73. | 73. | 44. | 44. | 44. |
| odstup % | 47,3 | 45,7 | 120,3 | 53,8 | 120,3 |
| % poražených soupeřů | 13,3 | 13,3 | 18,9 | 18,9 | 18,9 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 44.0 | 73.0 | 55.6 |
| medián | 44 | 73 | 44 |
| modus | 44 | 73 | 44 |
| počet závodů | 3 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 98,1 | 46,5 | 77,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,9 | 13,3 | 16,7 |
| počet jízd | 6 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 2 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 4 100,0% | 10 100,0% |