| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 72. | 111.77 | 119,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom | 42. | 104.85 | 100,4 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
66. | 69.32 | 170,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom S |
41. | 28.57 | 65,0 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
1. | - | |||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
6. | 12.32 | 13,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -U18 |
7. | 7/DS | 22.17 | 18,7 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U18 |
6. | 6/DS | 32.65 | 31,0 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18 |
4. | 27.35 | 26,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18 |
7. | 90.94 | 93,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | WX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U18R2 |
5. | 31.55 | 30,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U18R2 |
7. | 43.37 | 47,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
35. | 9.18 | 14,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
35. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
27. | 64.81 | 65,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
27. | 16.26 | 18,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
- | |||||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior |
23. | 44.96 | 81,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior individual |
26. | 10.96 | 23,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
35. | 19.99 | 21,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 6 | 15 |
| HUMPHREY Asher | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 41. | 42. | 1. | 7. | 5. | 4. |
| odstup % | 65,0 | 100,4 | 0,0 | 18,7 | 30,0 | 26,6 |
| % poražených soupeřů | 9,1 | 6,8 | 100,0 | 45,5 | --- | 25,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 16.7 | 16.7 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,1 | 40,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 31,1 | 31,1 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 6 50,0% |
| HUMPHREY Asher | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 |
| pořadí | 66. | 72. | 6. | 6. | 7. | 7. | 18. | 27. | 35. |
| odstup % | 170,1 | 119,9 | 13,6 | 31,0 | 47,0 | 93,7 | 18,7 | 65,3 | 21,5 |
| % poražených soupeřů | 8,5 | 1,4 | 66,7 | 66,7 | 40,0 | 40,0 | 72,1 | 10,3 | 29,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 35.0 | 26.1 | 27.1 |
| medián | 35 | 7 | 18 |
| modus | 35 | 6 | 6 |
| počet závodů | 1 | 8 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,5 | 69,9 | 64,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 29,2 | 38,2 | 37,2 |
| počet jízd | 2 | 16 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 6 75,0% | 6 66,7% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 7 43,8% | 8 44,4% |
| HUMPHREY Asher | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 |
| pořadí | 35. | 35. | 23. | 26. |
| odstup % | 48,4 | 14,8 | 81,7 | 23,0 |
| % poražených soupeřů | 38,2 | 38,2 | 38,9 | 30,6 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 24.5 | 35.0 | 29.8 |
| medián | 23 | 35 | 26 |
| modus | 23 | 35 | 35 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 52,3 | 31,6 | 42,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 34,8 | 38,2 | 36,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% |