| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
43. | 20.28 | 32,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
43. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
48. | 411.01 | 434,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
61. | 254.03 | 291,8 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior individual |
30. | 12.90 | 27,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior |
30. | 44.96 | 81,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
48. | 175.38 | 188,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 1 | 3 |
| NYARI Sara | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 |
| pořadí | 61. | 48. |
| odstup % | 291,8 | 188,8 |
| % poražených soupeřů | 1,6 | 2,1 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 48.0 | 61.0 | 54.5 |
| medián | 48 | 61 | 48 |
| modus | 48 | 61 | 48 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 188,8 | 291,8 | 240,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 2,1 | 1,6 | 1,9 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |
| NYARI Sara | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 |
| pořadí | 43. | 43. | 30. | 30. |
| odstup % | 48,4 | 32,8 | 81,7 | 27,0 |
| % poražených soupeřů | 23,6 | 23,6 | 19,4 | 19,4 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 30.0 | 43.0 | 36.5 |
| medián | 30 | 43 | 30 |
| modus | 30 | 43 | 30 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 54,4 | 40,6 | 47,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 19,4 | 23,6 | 21,5 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% |