| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
56. | 38.10 | 61,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
56. | 32.60 | 48,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat junior |
47. | 392.93 | 415,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
60. | 227.59 | 261,4 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior individual |
34. | 71.01 | 148,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior |
34. | 44.96 | 81,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat junior |
49. | 422.91 | 455,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 1 | 3 |
| PETRIK Adelin | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 |
| pořadí | 60. | 49. |
| odstup % | 261,4 | 455,2 |
| % poražených soupeřů | 3,3 | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 49.0 | 60.0 | 54.5 |
| medián | 49 | 60 | 49 |
| modus | 49 | 60 | 49 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 455,2 | 261,4 | 358,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 3,3 | 1,7 |
| počet jízd | 2 | 2 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |
| PETRIK Adelin | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 |
| pořadí | 56. | 56. | 34. | 34. |
| odstup % | 48,4 | 61,6 | 81,7 | 148,9 |
| % poražených soupeřů | --- | --- | 8,3 | 8,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 34.0 | 56.0 | 45.0 |
| medián | 34 | 56 | 34 |
| modus | 34 | 56 | 34 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 115,3 | 55,0 | 85,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 8,3 | 0,0 | 4,2 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% | 8 100,0% |