| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
49. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
62. | 111.37 | 124,6 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
48. | 34.15 | 57,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
48. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
50. | 108.38 | 122,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 individual |
26. | 14.44 | 31,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 |
26. | 49.18 | 96,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat U23 |
32. | 207.31 | 229,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 |
| SZIJJARTO-SZABO Sara | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 |
| pořadí | 62. | 50. | 32. |
| odstup % | 124,6 | 122,6 | 229,5 |
| % poražených soupeřů | --- | --- | --- |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 32.0 | 56.0 | 48.0 |
| medián | 32 | 50 | 50 |
| modus | 32 | 50 | 32 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 229,5 | 123,6 | 158,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 3 50,0% |
| SZIJJARTO-SZABO Sara | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 |
| pořadí | 49. | 48. | 48. | 26. | 26. |
| odstup % | 77,4 | 60,3 | 57,6 | 96,8 | 31,4 |
| % poražených soupeřů | 20,0 | 2,1 | 2,1 | 10,7 | 10,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 48.3 | 39.4 |
| medián | 26 | 48 | 48 |
| modus | 26 | 48 | 26 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 64,1 | 65,1 | 64,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,7 | 8,1 | 9,1 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 3 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 6 100,0% | 10 100,0% |