| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 44. | 6/ZS | 23.14 | 26,7 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U16 |
17. | 32.50 | 32,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U16 |
21. | 86.26 | 83,4 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
9. | 20.07 | 21,7 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
5. | 5.06 | 5,7 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
10. | 8/ZS | 72.74 | 66,7 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
11. | 9/ZS | 15.07 | 14,4 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14 |
9. | 75.07 | 76,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
3. | 3.97 | 4,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14R2 |
5. | 29.22 | 31,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
18. | 56.02 | 61,2 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U14R2 |
6. | 20.02 | 21,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 | 12 |
| PRUSAK Nikodem | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 17. | 21. | 9. | 10. | 5. | 9. |
| odstup % | 32,0 | 83,4 | 21,7 | 66,7 | 31,4 | 76,2 |
| % poražených soupeřů | 23,8 | 4,8 | 50,0 | 47,1 | 63,6 | 27,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 11.8 | 11.8 |
| medián | 9 | 9 |
| modus | 9 | 9 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 51,9 | 51,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 36,1 | 36,1 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 7 58,3% | 7 58,3% |
| PRUSAK Nikodem | sl 132 02.10.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 27.07.25 |
| pořadí | 44. | 5. | 11. | 18. | 3. | 6. |
| odstup % | 26,7 | 5,7 | 14,4 | 61,2 | 4,2 | 21,5 |
| % poražených soupeřů | 51,1 | 90,2 | 76,2 | 50,0 | 93,9 | 72,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 16.2 | 14.5 |
| medián | 6 | 11 | 6 |
| modus | 6 | 3 | 3 |
| počet závodů | 1 | 5 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,5 | 22,4 | 22,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,2 | 72,3 | 72,3 |
| počet jízd | 2 | 10 | 12 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 80,0% | 5 83,3% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 40,0% | 5 41,7% |