| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18 |
11. | 38.04 | 40,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18 |
6. | 13.24 | 14,8 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U18 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U18R2 |
6. | 28.36 | 33,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U18R2 |
13. | 60.50 | 73,7 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1M slalom -U16R2 |
10. | 15.50 | 17,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 2 | 5 |
| SYTYI Jevhen | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 6. | 11. |
| odstup % | 33,9 | 40,4 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 9,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 8.5 | 8.5 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,2 | 37,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 29,6 | 29,6 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| SYTYI Jevhen | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 27.07.25 |
| pořadí | 13. | 6. | 10. |
| odstup % | 73,7 | 14,8 | 17,5 |
| % poražených soupeřů | 36,8 | 75,0 | 65,4 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 10.0 | 9.5 | 9.7 |
| medián | 10 | 6 | 10 |
| modus | 10 | 6 | 6 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 17,5 | 44,3 | 35,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 65,4 | 55,9 | 59,1 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 3 75,0% | 5 83,3% |