| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 23. | 14/DM | 25.77 | 26,3 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
2. | 0.33 | 0,3 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
11. | 12.90 | 13,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
3. | 3/DM | 8.59 | 8,2 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16 |
21. | 69.59 | 73,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16R2 |
8. | 12.50 | 13,0 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U14R2 |
1. | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| WRÓBEL Zofia | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 1. | 2. |
| odstup % | 0,0 | 0,3 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 98,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 1.5 | 1.5 |
| medián | 1 | 1 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,2 | 0,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 99,0 | 99,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 75,0% |
| WRÓBEL Zofia | sl 132 02.10.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 27.07.25 |
| pořadí | 23. | 11. | 3. | 8. | 21. | 1. |
| odstup % | 26,3 | 13,8 | 8,2 | 13,0 | 73,2 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 56,9 | 65,5 | 93,8 | 65,0 | --- | 100,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 1.0 | 13.2 | 11.2 |
| medián | 1 | 11 | 8 |
| modus | 1 | 3 | 1 |
| počet závodů | 1 | 5 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,0 | 26,9 | 22,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 100,0 | 56,2 | 63,5 |
| počet jízd | 2 | 10 | 12 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 5 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 4 40,0% | 5 41,7% |