| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1W slalom -U14 |
18. | 133.62 | 115,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1W slalom -U14 |
17. | 148.80 | 129,5 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14 |
15. | 69.22 | 67,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14R2 |
9. | 165.67 | 153,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14R2 |
9. | 19.70 | 20,8 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1W slalom _U14 |
9. | 33.01 | 32,7 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1W slalom _U14 |
10. | 18.60 | 19,5 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1W slalom _U14 |
10. | 37.43 | 34,8 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1W slalom _U14 |
13. | 28.29 | 28,5 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | K1W slalom -U14R2 |
9. | 90.54 | 82,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 3 | 10 |
| HEDWIG Emilia | sl 0 10.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 9. | 9. | 10. |
| odstup % | 153,1 | 32,7 | 34,8 |
| % poražených soupeřů | 11,1 | 11,1 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 9.3 | 9.3 |
| medián | 9 | 9 |
| modus | 9 | 9 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 73,5 | 73,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 7,4 | 7,4 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 33,3% | 1 33,3% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| HEDWIG Emilia | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 27.07.25 |
| pořadí | 18. | 17. | 9. | 15. | 10. | 13. | 9. |
| odstup % | 115,7 | 129,5 | 20,8 | 67,2 | 19,5 | 28,5 | 82,2 |
| % poražených soupeřů | 22,7 | 27,3 | 55,6 | 22,2 | 47,1 | 29,4 | 20,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 9.0 | 13.7 | 13.0 |
| medián | 9 | 13 | 13 |
| modus | 9 | 9 | 9 |
| počet závodů | 1 | 6 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 82,2 | 63,5 | 66,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,0 | 34,1 | 32,0 |
| počet jízd | 2 | 12 | 14 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 66,7% | 5 71,4% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 5 41,7% | 6 42,9% |