HEDWIG Lena, 2012

POLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1W slalom 42. 11/ZS 59.9161,2-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1W slalom
-U14
6.   16.1314,0-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1W slalom
-U14
11.   31.8027,7-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-U14
9.   89.1375,4-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U14
10.   42.7741,5-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow C1W slalom
-U14R2
7.   26.6224,6-
10.07.2026
12.07.2026
0 ECA Junior cup - Krakow K1W slalom
-U14R2
14.   43.0545,4-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. C1W slalom
_U14
10.   44.1143,7-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. K1W slalom
_U14
12.   37.6039,5-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. C1W slalom
_U14
9.   34.8432,4-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. K1W slalom
_U14
15.   34.9635,2-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-U14R2
10.   137.77125,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|104952|0|N
Fotky nenalezeny.
0|104952|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 4         12
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

HEDWIG Lenasl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
pořadí7.9.10.9.
odstup %24,675,443,732,4
% poražených soupeřů33,3------11,1
pořadí2026celkem
průměr8.88.8
medián99
modus99
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %44,044,0
průměrné % poražených soupeřů11,111,1
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%

Kategorie K1W

HEDWIG Lenasl 132
02.10.26
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 0
10.07.26
sl 0
10.07.26/2
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
sl 0
27.07.25
pořadí42.6.11.14.10.12.15.10.
odstup %61,214,027,745,441,539,535,2125,0
% poražených soupeřů19,677,354,527,850,035,317,610,0
pořadí20252026celkem
průměr10.015.715.0
medián101211
modus10610
počet závodů178
průměrný odstup od vítěze %125,037,848,7
průměrné % poražených soupeřů10,040,336,5
počet jízd21416
lepší 1. jízda1
100,0%
5
71,4%
6
75,0%
čistých jízd1
50,0%
5
35,7%
6
37,5%