| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 76. | 89.13 | 97,4 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
79. | 61.73 | 153,7 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | C1M slalom | 25. | 103.99 | 110,4 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U18 |
24. | 83.22 | 86,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U18 |
22. | 44.17 | 43,4 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U18 |
9. | 12.77 | 14,2 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U18 |
9. | 60.49 | 63,0 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U18 |
7. | 14.11 | 13,6 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom -O |
29. | 25.15 | 31,0 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom | 33. | 162.13 | 172,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 97. | 141.17 | 155,4 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
82. | 25.46 | 51,3 | - | ||
| 27.07.2025 | 0 ECA Junior Cup - slalom II | C1M slalom -U16R2 |
6. | 23.65 | 25,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 13 |
| TAKACS Benedek | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 27.07.25 |
| pořadí | 79. | 76. | 25. | 24. | 22. | 9. | 9. | 7. | 33. | 29. | 82. | 97. | 6. |
| odstup % | 153,7 | 97,4 | 110,4 | 86,0 | 43,4 | 14,2 | 63,0 | 13,6 | 172,2 | 31,0 | 51,3 | 155,4 | 25,2 |
| % poražených soupeřů | 2,5 | 5,1 | 25,0 | 4,2 | 16,0 | 11,1 | --- | 14,3 | --- | 20,0 | 18,2 | 2,0 | 58,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 61.7 | 31.3 | 38.3 |
| medián | 82 | 24 | 25 |
| modus | 6 | 9 | 9 |
| počet závodů | 3 | 10 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 77,3 | 78,5 | 78,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,2 | 9,8 | 13,6 |
| počet jízd | 6 | 20 | 26 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 9 90,0% | 11 84,6% |
| čistých jízd | 2 33,3% | 9 45,0% | 11 42,3% |