| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 36. | 22.62 | 24,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
28. | 9.95 | 24,4 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1W slalom | 5. | 1.85 | 1,7 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 91. | 68.38 | 74,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
60. | 16.79 | 33,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 |
| SILVIN Marie-Amelie | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 |
| pořadí | 28. | 36. | 5. | 60. | 91. |
| odstup % | 24,4 | 24,3 | 1,7 | 33,1 | 74,1 |
| % poražených soupeřů | 62,0 | 51,4 | 78,9 | 44,3 | 17,4 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 75.5 | 23.0 | 44.0 |
| medián | 60 | 28 | 36 |
| modus | 60 | 5 | 5 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 53,6 | 16,8 | 31,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 30,9 | 64,1 | 50,8 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 66,7% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 16,7% | 2 20,0% |