| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 125. | 159.98 | 189,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | 33. | 2.04 | 3,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 40. | 8.10 | 8,9 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
83. | 10.91 | 30,3 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
80. | 64.72 | 161,2 | - | |
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 58. | 13.85 | 15,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
49. | 7.70 | 15,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 4 | 6 |
| GONSETH Gedeon | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 |
| pořadí | 80. | 40. | 49. | 58. |
| odstup % | 161,2 | 8,9 | 15,5 | 15,2 |
| % poražených soupeřů | 1,3 | 50,6 | 51,5 | 41,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 53.5 | 60.0 | 56.8 |
| medián | 49 | 40 | 49 |
| modus | 49 | 40 | 40 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,4 | 85,0 | 50,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,7 | 26,0 | 36,3 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 4 100,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% | 2 25,0% |
| GONSETH Gedeon | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 |
| pořadí | 83. | 125. |
| odstup % | 30,3 | 189,0 |
| % poražených soupeřů | 35,9 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 104.0 | 104.0 |
| medián | 83 | 83 |
| modus | 83 | 83 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 109,7 | 109,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,0 | 18,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |