DESCOT Valerian, 2007

FRAregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 60.   13.6316,1-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 31.   5.546,1-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
58.   7.3420,4-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
32.   3.679,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 73.   13.3415,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 48.   12.2813,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
113.   16.4036,2-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
44.   6.5213,1-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|105050|0|N
Fotky nenalezeny.
0|105050|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
4 4         8
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

DESCOT Valeriansl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
pořadí32.31.44.48.
odstup %9,16,113,113,5
% poražených soupeřů61,362,056,652,0
pořadí20252026celkem
průměr46.031.538.8
medián443132
modus443131
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %13,37,610,5
průměrné % poražených soupeřů54,361,758,0
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
čistých jízd1
25,0%
4
100,0%
5
62,5%

Kategorie K1M

DESCOT Valeriansl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
pořadí58.60.113.73.
odstup %20,416,136,215,7
% poražených soupeřů55,552,427,352,6
pořadí20252026celkem
průměr93.059.076.0
medián735860
modus735858
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %25,918,222,1
průměrné % poražených soupeřů40,054,047,0
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
čistých jízd1
25,0%
2
50,0%
3
37,5%