| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16 |
7. | 14.98 | 15,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
9. | 8.48 | 9,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16R2 |
7. | 158.00 | 174,8 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
8. | 9.76 | 12,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
41. | 21.72 | 25,9 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 31. | 11.65 | 13,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 | 6 |
| GRZIN ALJAZ | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 |
| pořadí | 7. | 7. | 41. |
| odstup % | 174,8 | 15,4 | 25,9 |
| % poražených soupeřů | 40,0 | 40,0 | 35,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 18.3 | 18.3 |
| medián | 7 | 7 |
| modus | 7 | 7 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 72,0 | 72,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 38,5 | 38,5 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| GRZIN ALJAZ | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 10.04.26 |
| pořadí | 8. | 9. | 31. |
| odstup % | 12,0 | 9,9 | 13,1 |
| % poražených soupeřů | 77,4 | 74,2 | 58,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 16.0 |
| medián | 9 | 9 |
| modus | 8 | 8 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,7 | 11,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 70,0 | 70,0 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 4 66,7% |