| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 32. | 17/DM | 18.45 | 19,6 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 57. | 27/DM | 32.54 | 37,5 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16 |
5. | 9.08 | 9,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
20. | 26.65 | 31,2 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16R2 |
5. | 15.09 | 16,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
25. | 30.82 | 38,0 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U16 |
8. | 30.49 | 33,5 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
19. | 14.84 | 18,1 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U16 |
4. | 10.89 | 11,6 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
26. | 18.18 | 20,9 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
15. | 17.87 | 18,1 | - | |
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U16 |
4. | 8.31 | 7,6 | - | |
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1M slalom | 56. | 28.37 | 31,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 6 | 13 |
| BERNAT JAN | sl 132 02.10.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 32. | 5. | 5. | 8. | 4. | 4. |
| odstup % | 19,6 | 16,7 | 9,3 | 33,5 | 11,6 | 7,6 |
| % poražených soupeřů | 40,4 | 60,0 | 60,0 | 12,5 | 66,7 | 66,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 9.7 | 9.7 |
| medián | 5 | 5 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,4 | 16,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,1 | 51,1 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 5 83,3% | 5 83,3% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 6 50,0% |
| BERNAT JAN | sl 132 02.10.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 | sl 0 10.04.26 |
| pořadí | 57. | 25. | 20. | 19. | 26. | 15. | 56. |
| odstup % | 37,5 | 38,0 | 31,2 | 18,1 | 20,9 | 18,1 | 31,8 |
| % poražených soupeřů | 36,4 | 22,6 | 38,7 | 60,9 | 46,8 | 57,6 | 23,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 31.1 | 31.1 |
| medián | 25 | 25 |
| modus | 15 | 15 |
| počet závodů | 7 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,9 | 27,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 40,9 | 40,9 |
| počet jízd | 14 | 14 |
| lepší 1. jízda | 6 85,7% | 6 85,7% |
| čistých jízd | 7 50,0% | 7 50,0% |