| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U18 |
5. | 8.17 | 9,1 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U18 |
8. | 4.98 | 6,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U18 |
8. | 16.48 | 17,2 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U18 |
12. | 9.26 | 10,7 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom | 31. | 81.01 | 86,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 3 | 5 |
| TRSAR LEON | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 10.04.26 |
| pořadí | 5. | 8. | 31. |
| odstup % | 9,1 | 17,2 | 86,0 |
| % poražených soupeřů | 55,6 | 12,5 | 6,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 14.7 | 14.7 |
| medián | 8 | 8 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 37,4 | 37,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 24,8 | 24,8 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 4 66,7% |
| TRSAR LEON | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 8. | 12. |
| odstup % | 6,0 | 10,7 |
| % poražených soupeřů | 72,0 | 54,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 10.0 | 10.0 |
| medián | 8 | 8 |
| modus | 8 | 8 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 8,3 | 8,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 63,1 | 63,1 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |