| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom | 39. | 22/DM | 48.05 | 49,1 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
4. | 6.14 | 6,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
16. | 21.52 | 19,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
27. | 82.98 | 89,0 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -U16 |
33. | 33/DM | 134.51 | 127,8 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16 |
12. | 29.37 | 30,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16R2 |
4. | 8.24 | 8,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| Budzyn Martyna | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 4. | 16. |
| odstup % | 6,0 | 19,7 |
| % poražených soupeřů | 93,6 | 69,4 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 10.0 | 10.0 |
| medián | 4 | 4 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 12,9 | 12,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 81,5 | 81,5 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 75,0% |
| Budzyn Martyna | sl 132 02.10.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 39. | 27. | 33. | 4. | 12. |
| odstup % | 49,1 | 89,0 | 127,8 | 8,6 | 30,9 |
| % poražených soupeřů | 25,5 | 10,3 | --- | 85,0 | 45,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 23.0 |
| medián | 27 | 27 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 61,1 | 61,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 33,2 | 33,2 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 4 40,0% | 4 40,0% |