| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
24. | 287.75 | 268,2 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
47. | 193.94 | 190,1 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
16. | 276.22 | 223,8 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
49. | 262.46 | 240,0 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
29. | 84.90 | 95,6 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
10. | 8/ZS | 13.76 | 13,2 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U14 |
2. | 1.87 | 1,9 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
23. | 31.82 | 36,4 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U14 |
3. | 9.75 | 9,6 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
9. | 8.19 | 8,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 4 | 10 |
| Ballurio Carlo | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 24. | 16. | 2. | 3. |
| odstup % | 268,2 | 223,8 | 1,9 | 9,6 |
| % poražených soupeřů | --- | 31,8 | 87,5 | 75,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 11.3 | 11.3 |
| medián | 3 | 3 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 125,9 | 125,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,6 | 48,6 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 2 50,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 3 37,5% | 3 37,5% |
| Ballurio Carlo | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 47. | 49. | 29. | 10. | 23. | 9. |
| odstup % | 190,1 | 240,0 | 95,6 | 13,2 | 36,4 | 8,5 |
| % poražených soupeřů | 2,1 | 2,0 | 31,7 | 78,6 | 58,5 | 84,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 27.8 | 27.8 |
| medián | 23 | 23 |
| modus | 9 | 9 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 97,3 | 97,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 42,9 | 42,9 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 5 83,3% | 5 83,3% |
| čistých jízd | 5 41,7% | 5 41,7% |