| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 38. | 6/ZS | 25.20 | 26,7 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 36. | 4/ZS | 20.69 | 23,9 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
9. | 29.02 | 27,0 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
47. | 67.20 | 72,8 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
11. | 69.17 | 56,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
11. | 14.03 | 14,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
10. | 20.54 | 22,2 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
34. | 66.97 | 75,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
13. | 11/ZS | 70.09 | 64,2 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
12. | 10/ZS | 17.59 | 16,8 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14 |
7. | 7.33 | 7,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14--2 |
5. | 7.87 | 7,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14 |
10. | 220.15 | 182,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14--2 |
4. | 16.78 | 14,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 | 14 |
| Oblinger Ilai | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 38. | 9. | 11. | 10. | 13. | 4. | 10. |
| odstup % | 26,7 | 27,0 | 56,0 | 22,2 | 64,2 | 14,5 | 182,7 |
| % poražených soupeřů | 28,8 | 65,2 | 54,5 | 43,8 | 29,4 | 72,7 | 10,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 13.6 | 13.6 |
| medián | 10 | 10 |
| modus | 10 | 10 |
| počet závodů | 7 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 56,2 | 56,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 43,5 | 43,5 |
| počet jízd | 14 | 14 |
| lepší 1. jízda | 6 85,7% | 6 85,7% |
| čistých jízd | 6 42,9% | 6 42,9% |
| Oblinger Ilai | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 36. | 47. | 11. | 34. | 12. | 5. | 7. |
| odstup % | 23,9 | 72,8 | 14,6 | 75,4 | 16,8 | 7,6 | 7,0 |
| % poražených soupeřů | 60,2 | 29,2 | 84,8 | 19,5 | 73,8 | 85,7 | 78,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 21.7 | 21.7 |
| medián | 12 | 12 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 7 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,2 | 31,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,7 | 61,7 |
| počet jízd | 14 | 14 |
| lepší 1. jízda | 5 71,4% | 5 71,4% |
| čistých jízd | 7 50,0% | 7 50,0% |