| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 39. | 7/ZS | 25.69 | 27,3 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
7. | 22.86 | 21,3 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
18. | 16.59 | 18,0 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
15. | 20.30 | 19,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
7. | 17.02 | 13,8 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
29. | 117.87 | 122,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
11. | 12.81 | 11,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
14. | 18.90 | 21,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
18. | 15/ZS | 31.42 | 30,1 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U14 |
4. | 6.25 | 6,4 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
8. | 8.50 | 9,7 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U14 |
4. | 11.89 | 11,7 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
8. | 7.02 | 7,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 5 | 13 |
| Giachino Jacopo | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 39. | 7. | 7. | 4. | 4. |
| odstup % | 27,3 | 21,3 | 13,8 | 6,4 | 11,7 |
| % poražených soupeřů | 26,9 | 73,9 | 72,7 | 62,5 | 62,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 12.2 | 12.2 |
| medián | 7 | 7 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,1 | 16,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 59,7 | 59,7 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 2 40,0% | 2 40,0% |
| čistých jízd | 3 30,0% | 3 30,0% |
| Giachino Jacopo | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 15. | 18. | 11. | 29. | 14. | 18. | 8. | 8. |
| odstup % | 19,9 | 18,0 | 11,7 | 122,6 | 21,3 | 30,1 | 9,7 | 7,3 |
| % poražených soupeřů | 70,2 | 73,8 | 79,6 | 57,6 | 68,3 | 59,5 | 86,8 | 86,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 15.1 | 15.1 |
| medián | 14 | 14 |
| modus | 8 | 8 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,1 | 30,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,8 | 72,8 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 6 75,0% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 9 56,3% | 9 56,3% |