| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
35. | 32.23 | 34,9 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
34. | 53.92 | 52,9 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
14. | 17.03 | 17,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
41. | 84.63 | 77,4 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
16. | 20.35 | 22,9 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
21. | 18/ZS | 40.94 | 39,2 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14 |
13. | 31.23 | 29,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14--2 |
20. | 56.62 | 54,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| Maciboba Adam | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 34. | 35. | 41. | 14. | 16. | 21. | 20. | 13. |
| odstup % | 52,9 | 34,9 | 77,4 | 17,7 | 22,9 | 39,2 | 54,8 | 29,7 |
| % poražených soupeřů | 29,8 | 47,7 | 18,4 | 80,3 | 63,4 | 52,4 | 32,1 | 57,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 24.3 | 24.3 |
| medián | 20 | 20 |
| modus | 13 | 13 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 41,2 | 41,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,7 | 47,7 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 7 87,5% | 7 87,5% |
| čistých jízd | 7 43,8% | 7 43,8% |