| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
16. | 232.41 | 216,6 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
10. | 10.24 | 11,1 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U14 |
9. | 11.20 | 11,0 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
21. | 69.73 | 56,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
21. | 54.03 | 56,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U14 |
24. | 49.78 | 45,5 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
26. | 66.02 | 74,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U14 |
25. | 22/ZS | 82.24 | 78,8 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U14 |
8. | 34.69 | 35,3 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
7. | 6.76 | 7,7 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U14 |
6. | 24.98 | 24,5 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
11. | 10.31 | 10,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 4 | 12 |
| Prelle Filippo | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 16. | 21. | 8. | 6. |
| odstup % | 216,6 | 56,5 | 35,3 | 24,5 |
| % poražených soupeřů | 34,8 | 9,1 | 12,5 | 37,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 12.8 | 12.8 |
| medián | 8 | 8 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 83,2 | 83,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,5 | 23,5 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 3 37,5% | 3 37,5% |
| Prelle Filippo | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 9. | 10. | 24. | 21. | 26. | 25. | 7. | 11. |
| odstup % | 11,0 | 11,1 | 45,5 | 56,2 | 74,4 | 78,8 | 7,7 | 10,7 |
| % poražených soupeřů | 83,0 | 86,2 | 53,1 | 69,7 | 39,0 | 42,9 | 88,7 | 80,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 16.6 | 16.6 |
| medián | 11 | 11 |
| modus | 7 | 7 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 36,9 | 36,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 67,9 | 67,9 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 8 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 9 56,3% | 9 56,3% |