| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 29. | 14/DM | 17.70 | 18,8 | - |
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 29. | 15/DM | 16.96 | 19,6 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
20. | 20.36 | 21,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
27. | 127.19 | 131,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
11. | 6.36 | 7,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
28. | 28/DM | 116.79 | 129,1 | - |
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U16 |
41. | 55.01 | 67,0 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U16 |
2. | 1.56 | 1,8 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U16 |
3. | 2.00 | 2,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 1 | 9 |
| PONTAROLLO EDOARDO | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 29. | 20. | 27. | 11. | 28. | 41. | 2. | 3. |
| odstup % | 19,6 | 21,5 | 131,6 | 7,8 | 129,1 | 67,0 | 1,8 | 2,0 |
| % poražených soupeřů | 68,2 | 53,7 | 35,0 | 84,4 | 56,5 | 13,0 | 97,9 | 93,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 20.1 | 20.1 |
| medián | 20 | 20 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 47,6 | 47,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 62,8 | 62,8 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 8 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 11 68,8% | 11 68,8% |