| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U18 |
42. | 649.56 | 685,8 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
64. | 179.20 | 194,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U18 |
30. | 34.28 | 35,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
62. | 83.32 | 86,7 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
45. | 36.05 | 44,3 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
40. | 40/DM | 39.02 | 43,1 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
25. | 32.60 | 38,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
27. | 37.16 | 45,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16 |
34. | 37.23 | 42,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U16--2 |
19. | 50.25 | 56,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | 10 |
| Southan Drew | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 64. | 42. | 62. | 30. | 45. | 40. | 27. | 25. | 19. | 34. |
| odstup % | 194,2 | 685,8 | 86,7 | 35,5 | 44,3 | 43,1 | 45,8 | 38,1 | 56,2 | 42,1 |
| % poražených soupeřů | 3,1 | --- | 7,6 | 27,5 | 31,3 | 37,1 | 16,1 | 22,6 | 59,1 | 25,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 38.8 | 38.8 |
| medián | 34 | 34 |
| modus | 19 | 19 |
| počet závodů | 10 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 127,2 | 127,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 22,9 | 22,9 |
| počet jízd | 20 | 20 |
| lepší 1. jízda | 10 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 10 50,0% | 10 50,0% |