| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom | 19. | 9/DM | 12.90 | 14,9 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -U16 |
33. | 29.02 | 31,5 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -U16 |
63. | 88.01 | 91,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
10. | 6.31 | 7,8 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U16 |
47. | 47/DM | 59.79 | 66,1 | - |
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16 |
27. | 63.28 | 74,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom U16 |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U16R2 |
5. | 5.95 | 7,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 7 |
| Wańczyk Sebastian | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 19. | 33. | 63. | 10. | 47. | 5. | 27. |
| odstup % | 14,9 | 31,5 | 91,6 | 7,8 | 66,1 | 7,3 | 74,0 |
| % poražených soupeřů | 79,5 | 50,8 | 6,1 | 85,9 | 25,8 | 87,1 | 16,1 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 29.1 | 29.1 |
| medián | 27 | 27 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 7 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 41,9 | 41,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 50,2 | 50,2 |
| počet jízd | 14 | 14 |
| lepší 1. jízda | 6 85,7% | 6 85,7% |
| čistých jízd | 7 50,0% | 7 50,0% |