| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U16 |
13. | 32.25 | 31,7 | - | ||
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
5. | 18.99 | 17,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U16 |
11. | 31.23 | 30,2 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
9. | 18.95 | 15,4 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
12. | 26.93 | 29,1 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U14 |
16. | 14/ZS | 107.71 | 98,7 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14 |
3. | 13.52 | 11,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14--2 |
10. | 85.17 | 73,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| Xu Alex | sl 91 26.07.26 | sl 91 26.07.26/2 | sl 90 25.07.26 | sl 90 25.07.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 5. | 13. | 9. | 11. | 12. | 16. | 10. | 3. |
| odstup % | 17,7 | 31,7 | 15,4 | 30,2 | 29,1 | 98,7 | 73,5 | 11,2 |
| % poražených soupeřů | 82,6 | 42,9 | 63,6 | 52,4 | 31,3 | 11,8 | 18,2 | 80,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 9.9 | 9.9 |
| medián | 10 | 10 |
| modus | 3 | 3 |
| počet závodů | 8 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 38,4 | 38,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,9 | 47,9 |
| počet jízd | 16 | 16 |
| lepší 1. jízda | 7 87,5% | 7 87,5% |
| čistých jízd | 8 50,0% | 8 50,0% |