| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 04.10.2026 |
132 OH naděje | USD Roudnice nad Labem | C1M slalom | 48. | 13/ZS | 37.03 | 39,3 | - |
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U14 |
8. | 25.27 | 23,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U14 |
14. | 130.06 | 105,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14 |
7. | 52.84 | 53,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
25. | 54.72 | 57,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14R2 |
6. | 35.32 | 37,9 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
24. | 39.34 | 43,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 5 | 7 |
| SLOSIAR Juraj | sl 132 02.10.26 | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 48. | 8. | 14. | 6. | 7. |
| odstup % | 39,3 | 23,6 | 105,4 | 37,9 | 53,7 |
| % poražených soupeřů | 9,6 | 69,6 | 40,9 | 54,5 | 45,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 16.6 | 16.6 |
| medián | 8 | 8 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 52,0 | 52,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 44,0 | 44,0 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 4 40,0% | 4 40,0% |
| SLOSIAR Juraj | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 24. | 25. |
| odstup % | 43,0 | 57,4 |
| % poražených soupeřů | 32,4 | 27,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 24.5 | 24.5 |
| medián | 24 | 24 |
| modus | 24 | 24 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 50,2 | 50,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 29,9 | 29,9 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 3 75,0% |