| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | C1M slalom -U16 |
21. | 66.53 | 65,4 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | C1M slalom -U16 |
6. | 14.94 | 14,4 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16 |
6. | 12.32 | 12,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U16R2 |
3. | 10.33 | 11,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16 |
7. | 11.58 | 11,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U16--2 |
13. | 75.96 | 73,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 6 |
| GIESSLER Sami | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 21. | 6. | 3. | 6. | 13. | 7. |
| odstup % | 65,4 | 14,4 | 11,4 | 12,7 | 73,9 | 11,8 |
| % poražených soupeřů | 4,8 | 76,2 | 80,0 | 50,0 | 33,3 | 64,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 9.3 | 9.3 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 6 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,6 | 31,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,5 | 51,5 |
| počet jízd | 12 | 12 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 6 50,0% | 6 50,0% |