| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14 |
1. | - | ||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14 |
16. | 70.36 | 68,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14R2 |
4. | 7.87 | 7,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14R2 |
7. | 11.38 | 12,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14 |
15. | 96.76 | 87,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14--2 |
5. | 18.82 | 17,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14 |
4. | 57.34 | 44,4 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14--2 |
- | |||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1W slalom -U14 |
2. | 8.07 | 6,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 | 8 |
| HENZE Emma | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 4. | 1. | 4. | 2. |
| odstup % | 7,3 | 0,0 | 44,4 | 6,6 |
| % poražených soupeřů | 66,7 | 100,0 | 75,0 | 80,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 2.8 | 2.8 |
| medián | 2 | 2 |
| modus | 4 | 4 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 14,6 | 14,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 80,4 | 80,4 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 4 50,0% |
| HENZE Emma | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 7. | 16. | 5. | 15. |
| odstup % | 12,0 | 68,3 | 17,8 | 87,6 |
| % poražených soupeřů | 66,7 | 16,7 | 77,8 | 26,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 10.8 | 10.8 |
| medián | 7 | 7 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 46,4 | 46,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,9 | 46,9 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 5 62,5% | 5 62,5% |