| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14 |
5. | 33.40 | 28,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14 |
6. | 20.24 | 19,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14R2 |
10. | 299.88 | 277,1 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14R2 |
12. | 25.76 | 27,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14 |
8. | 53.96 | 48,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14--2 |
9. | 37.96 | 36,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14 |
11. | 147.23 | 114,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14--2 |
6. | 79.71 | 61,2 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1W slalom -U14 |
5. | 47.46 | 38,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 5 | 9 |
| STAATS Clara | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 10. | 5. | 6. | 11. | 5. |
| odstup % | 277,1 | 28,3 | 61,2 | 114,1 | 38,8 |
| % poražených soupeřů | --- | 50,0 | 44,4 | 16,7 | 20,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 7.4 | 7.4 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 103,9 | 103,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 26,2 | 26,2 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 4 80,0% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 5 50,0% |
| STAATS Clara | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 12. | 6. | 9. | 8. |
| odstup % | 27,1 | 19,6 | 36,0 | 48,9 |
| % poražených soupeřů | 38,9 | 72,2 | 55,6 | 63,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 8.8 | 8.8 |
| medián | 8 | 8 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 32,9 | 32,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 57,5 | 57,5 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 3 37,5% | 3 37,5% |