| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14 |
6. | 100.49 | 85,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14 |
13. | 72.79 | 70,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -U14R2 |
8. | 69.91 | 64,6 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1W slalom -U14R2 |
13. | 69.03 | 72,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14 |
2. | 12.38 | 11,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U14--2 |
13. | 73.76 | 69,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14 |
12. | 159.46 | 123,5 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -U14--2 |
2. | 8.29 | 6,4 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1W slalom -U14 |
6. | 113.72 | 93,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 5 | 9 |
| LAMSCHICK Nike | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 8. | 6. | 2. | 12. | 6. |
| odstup % | 64,6 | 85,0 | 6,4 | 123,5 | 93,1 |
| % poražených soupeřů | 22,2 | 37,5 | 88,9 | 8,3 | --- |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.8 | 6.8 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 74,5 | 74,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 31,4 | 31,4 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 4 80,0% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 5 50,0% |
| LAMSCHICK Nike | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 13. | 13. | 13. | 2. |
| odstup % | 72,7 | 70,7 | 69,9 | 11,2 |
| % poražených soupeřů | 33,3 | 33,3 | 33,3 | 94,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 10.3 | 10.3 |
| medián | 13 | 13 |
| modus | 13 | 13 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 56,1 | 56,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,7 | 48,7 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 3 37,5% | 3 37,5% |