| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14 |
5. | 23.67 | 24,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
7. | 12.71 | 13,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14R2 |
3. | 16.76 | 18,0 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
22. | 74.96 | 81,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14 |
5. | 1.89 | 1,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14--2 |
12. | 24.57 | 23,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14 |
4. | 14.47 | 12,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14--2 |
2. | 12.57 | 10,9 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U14 |
1. | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 5 | 9 |
| WEIßBACH Janos | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 3. | 5. | 2. | 4. | 1. |
| odstup % | 18,0 | 24,0 | 10,9 | 12,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 81,8 | 63,6 | 90,9 | 70,0 | 100,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 3.0 | 3.0 |
| medián | 3 | 3 |
| modus | 1 | 1 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,0 | 13,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 81,3 | 81,3 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 4 80,0% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 5 50,0% |
| WEIßBACH Janos | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 22. | 7. | 12. | 5. |
| odstup % | 81,9 | 13,3 | 23,8 | 1,8 |
| % poražených soupeřů | 38,2 | 81,8 | 60,7 | 85,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 11.5 | 11.5 |
| medián | 7 | 7 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,2 | 30,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 66,6 | 66,6 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 3 75,0% | 3 75,0% |
| čistých jízd | 5 62,5% | 5 62,5% |