| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14 |
11. | 112.61 | 114,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
20. | 60.40 | 63,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14R2 |
9. | 44.07 | 47,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
9. | 24.80 | 27,1 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14 |
17. | 36.41 | 34,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14--2 |
- | |||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14 |
6. | 26.00 | 21,6 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14--2 |
12. | 206.16 | 178,0 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U14 |
2. | 3.18 | 2,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 5 | 8 |
| TRENTZSCH Julius | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 9. | 11. | 12. | 6. | 2. |
| odstup % | 47,3 | 114,3 | 178,0 | 21,6 | 2,5 |
| % poražených soupeřů | 27,3 | 9,1 | --- | 50,0 | 83,3 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 8.0 | 8.0 |
| medián | 9 | 9 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 5 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 72,8 | 72,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 33,9 | 33,9 |
| počet jízd | 10 | 10 |
| lepší 1. jízda | 4 80,0% | 4 80,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 5 50,0% |
| TRENTZSCH Julius | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 |
| pořadí | 9. | 20. | 17. |
| odstup % | 27,1 | 63,3 | 34,6 |
| % poražených soupeřů | 76,5 | 42,4 | 42,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 15.3 | 15.3 |
| medián | 17 | 17 |
| modus | 9 | 9 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 41,7 | 41,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 53,9 | 53,9 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 2 66,7% | 2 66,7% |
| čistých jízd | 2 33,3% | 2 33,3% |