| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14 |
3. | 0.82 | 0,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -U14--2 |
9. | 21.69 | 21,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14 |
7. | 66.03 | 54,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14--2 |
7. | 35.43 | 30,6 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | C1M slalom -U14 |
4. | 4.96 | 3,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 3 | 5 |
| KAISER Jakob | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 7. | 7. | 4. |
| odstup % | 30,6 | 54,8 | 3,9 |
| % poražených soupeřů | 45,5 | 40,0 | 50,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 6.0 |
| medián | 7 | 7 |
| modus | 7 | 7 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 29,8 | 29,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 45,2 | 45,2 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 2 33,3% | 2 33,3% |
| KAISER Jakob | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 |
| pořadí | 9. | 3. |
| odstup % | 21,0 | 0,8 |
| % poražených soupeřů | 71,4 | 92,9 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.0 | 6.0 |
| medián | 3 | 3 |
| modus | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,9 | 10,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 82,2 | 82,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |