| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | C1M slalom _U14 |
6. | 30.85 | 31,4 | - | ||
| 28.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan II. | K1M slalom _U14 |
42. | 62.42 | 71,3 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | C1M slalom _U14 |
8. | 42.04 | 41,2 | - | ||
| 27.06.2026 | 0 ECA Junior cup Solkan I. | K1M slalom _U14 |
19. | 19.20 | 20,0 | - | ||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1M slalom -U14 |
14. | 29.29 | 27,5 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 2 | 5 |
| DEBELJAK Luka | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 |
| pořadí | 6. | 8. |
| odstup % | 31,4 | 41,2 |
| % poražených soupeřů | 37,5 | 12,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 7.0 | 7.0 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 36,3 | 36,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,0 | 25,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 1 50,0% | 1 50,0% |
| čistých jízd | 1 25,0% | 1 25,0% |
| DEBELJAK Luka | sl 0 28.06.26 | sl 0 27.06.26 | sl 0 20.06.26 |
| pořadí | 42. | 19. | 14. |
| odstup % | 71,3 | 20,0 | 27,5 |
| % poražených soupeřů | 22,6 | 65,4 | 53,6 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 25.0 | 25.0 |
| medián | 19 | 19 |
| modus | 14 | 14 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,6 | 39,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 47,2 | 47,2 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 1 33,3% | 1 33,3% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |