| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14 |
6. | 29.03 | 29,5 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14 |
33. | 175.76 | 184,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -U14R2 |
6. | 30.97 | 33,3 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | K1M slalom -U14R2 |
23. | 124.67 | 136,2 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1M slalom -U14--2 |
7. | 179.71 | 155,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 3 | 5 |
| LINDNER Leander | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 03.07.26 |
| pořadí | 6. | 6. | 7. |
| odstup % | 33,3 | 29,5 | 155,2 |
| % poražených soupeřů | 54,5 | 54,5 | 45,5 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 6.3 | 6.3 |
| medián | 6 | 6 |
| modus | 6 | 6 |
| počet závodů | 3 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 72,6 | 72,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 51,5 | 51,5 |
| počet jízd | 6 | 6 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 3 100,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% |
| LINDNER Leander | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 |
| pořadí | 23. | 33. |
| odstup % | 136,2 | 184,3 |
| % poražených soupeřů | 35,3 | 3,0 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 28.0 | 28.0 |
| medián | 23 | 23 |
| modus | 23 | 23 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 160,2 | 160,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 19,2 | 19,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |