Sováková Lenka, 1993

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom    
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom    
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 19.   19.5018,4
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 17.   22.1021,6
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 27. 3/U23 28.9027,0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 31. 3/U23 32.6027,4
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 2. 1/U23
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 16. 2/U23 21.0023,6
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 1. 1/U23
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1W slalom 19. 2/U23 25.7026,2
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd    
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 32. 5/U23 38.6035,4
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 30. 6/U23 28.5026,1
09.09.2015 Akademické MČR ve slalomu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1W slalom 3. 2/U23 10.7010,8
09.09.2015 Akademické MČR ve sprintu v Olomouci řeka Morava u loděnice UP Olomouc K1W sjezd 4. 3/U23 6.5013,9
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd    
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd    
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 11. 2/U23 53.099,1
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 11. 3/U23 5.938,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 5. 1/U23 49.204,9
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5. 1/U23 34.604,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 4. 1/U23 58.605,8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5. 1/U23 50.305,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 23. 6/U23 25.1846,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1W sjezd 11. 4/U23 7.4413,9
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 9.   7.048,5
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 10. 3/U23 100.199,4
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 10. 3/U23 120.6012,6
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1W sjezd 10. 3/U23 122.1012,7
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 4.   79.3010,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 5. 1/U23 95.508,4
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1W sjezd 5. 2/U23 123.5011,2
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1W sjezd 6. 2/U23 80.6010,7
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 26. 5/U23 30.4031,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 41. 5/U23 48.9748,4
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 16. 3/U23 21.0020,7
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 11. 2/U23 21.1022,3
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 14. 2/U23 222.9017,0
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 22. 4/U23 351.5026,8
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 11. 2/U23 172.9012,8
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice K1W sjezd 2. 1/U23 67.406,0
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice K1W sjezd 2. 1/U23 92.208,2
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 4. 1/U23 132.3012,5
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice K1W sjezd 5. 2/U23 135.5012,7
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 10.   18.5014,7
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 6.   29.9022,6
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 10.   17.2013,5
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
FUSEK Radomír
3.   16.9012,5
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 5.   30.2022,3
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 19. 6/U2 52.3333,6
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 14. 5/U2 19.0514,0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 17. 6/U2 159.3014,8
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 15. 5/U2 23.0615,3
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 11.   133.3011,9
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 11.   149.6013,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 5.   50.305,4
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 5.   39.804,9
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 6.   45.705,7
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 7.   55.906,0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 23. 4/DS 28.4024,7
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŽNIVA Marek
22. 5/DS 173.00149,9
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 11. 1/DS 83.2063,2
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 29. 5/DS 47.6042,2
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŽNIVA Marek
22. 5/DS 87.6075,5
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 8. 1/DS 39.7030,7
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd    
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd    
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 11. 2/DS 27.8022,2
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C2M slalom
FUSEK Radomir
2.   3.902,8
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 12. 2/DS 26.4021,9
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
FUSEK Radomir
2.   9.307,0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 8. 1/DS 63.3054,3
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 5. 1/DS 21.5022,3
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 6. 1/DS 117.40100,5
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 8. 2/DS 26.6028,4
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/DS 37.2027,4
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 3. 1/DS 8.806,8
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 3. 1/DS 40.3030,7
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 4. 2/DS 12.7010,2
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1W sjezd 13. 6/DS 27.5212,4
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1W sjezd 10. 6/DS 115.7010,9
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 14. 6/DS 155.9013,0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko K1W sjezd 14. 6/DS 155.9013,0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd    
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd    
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
22. 2/DS 31.3028,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
FUSEK Radomir
8.   25.0023,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
21. 3/DS 31.2028,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
FUSEK Radomir
6.   21.6019,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
6. 1/DS 20.7017,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
FUSEK Radomir
3.   10.107,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
9. 1/DS 25.3020,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
FUSEK Radomir
2.   8.706,4
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom    
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
17. 5/DM 27.7022,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
sobota
FUSEK Radomir
7.   23.9020,4
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
15. 5/DM 29.1025,1
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
neděle
FUSEK Radomir
10.   27.9024,2
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1W slalom 25.   382.01300,1
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
sobota
36. 7/DM 98.53101,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
sobota
10. 2/DM 30.6026,4
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
FUSEK Radomir
2.   3.902,8
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1W slalom
sobota
3. 1/DM 36.9024,9
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
neděle
8. 2/DM 25.3020,6
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
neděle
FUSEK Radomir
3.   5.804,1
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1W slalom
neděle
4. 1/DM 47.1031,4
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
16. 5/DM 37.2030,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Sováková LenkaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Sováková LenkaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Sováková LenkaUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.03.17 updated from RVP
Sováková LenkaUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Sováková LenkaUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Sováková LenkaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 26.02.14 updated from RVP
Sováková LenkaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Sováková LenkaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Sováková LenkaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1: 3   C2: 26.11.11 updated from RVP
Sováková LenkaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Sováková LenkaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 15.06.11 updated from RVP
Sováková LenkaTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3428|0|N

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 2/2 38

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 4/4 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/5 42

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.K1W 2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1W 4/4 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1W 5/8 139

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 6/6 114
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/10 169

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.K1W 4/4 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 3/3 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1W 5/7 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 3/3 109

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 2/2 7
19.C2M
Fusek Radomír
1/1 16
43.K1W 2/2 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1W 6/6 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/10 264

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 5/6 11
17.C2M
Fusek Radomír
2/2 17
 C2M
Žniva Marek
2/2 0
25.K1W 5/8 55

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2015201420132012
K1W21162519

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
K1W59741261

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201320122011
K1W95443037414325
C1W-----1618
C2M-----1945

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20162015201420132012
K1W1489159
Fotky nenalezeny.
0|3428|0|N

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.K1W 2/2 38

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1W 4/4 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.K1W 5/5 42

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
37.K1W 2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1W 4/4 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.K1W 5/8 139

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1W 6/6 114
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/10 169

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
41.K1W 4/4 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.K1W 3/3 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.K1W 5/7 94
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1W 3/3 109

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
16.C1W 2/2 7
19.C2M
Fusek Radomír
1/1 16
43.K1W 2/2 20
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.K1W 6/6 82
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1W 5/10 264

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Morava
18.C1W 5/6 11
17.C2M
Fusek Radomír
2/2 17
 C2M
Žniva Marek
2/2 0
25.K1W 5/8 55

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2015201420132012
K1W21162519

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2015201420132012
K1W59741261

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201320122011
K1W95443037414325
C1W-----1618
C2M-----1945

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20162015201420132012
K1W1489159

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
34 10 13 40     97
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody12.910.0355
K1W17.516.01032
C2M7.13.0213
C1W5.75.0310
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,047,3712,71120,055
K1W00,000,013,113,132
C2M00,0430,8323,1753,813
C1W00,000,0330,0330,010
Celkem00,047,3712,71120,055
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody10386483635,0
K1W6149881423,0
C2M2313861460,9
C1W1922812842,1
Celkem10386483635,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1W

Sováková Lenkasl 143
09.09.15
USD Roudnice
12.09.09
pořadí3.25.
odstup % *)10,8300,1
% poražených soupeřů *)50,0---
pořadí20092015celkem
průměr25.03.014.0
medián2533
modus2533
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)300,110,8155,4
průměrné % poražených soupeřů *)0,050,025,0
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1W

Sováková LenkaUSD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
pořadí36.16.
odstup %101,230,8
% poražených soupeřů2,840,0
pořadí2009celkem
průměr26.026.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %66,066,0
průměrné % poražených soupeřů21,421,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Sováková Lenkasl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
pořadí6.5.11.8.8.6.3.3.4.3.
odstup %22,622,363,230,754,3100,527,430,731,424,9
% poražených soupeřů54,563,616,746,222,244,466,766,7---50,0
pořadí200920112012celkem
průměr3.56.55.55.7
medián3655
modus3353
počet závodů26210
průměrný odstup od vítěze %28,251,122,540,8
průměrné % poražených soupeřů25,043,859,143,1
počet jízd411419
lepší 1. jízda2
100,0%
4
66,7%
1
50,0%
7
70,0%
čistých jízd1
25,0%
6
54,5%
1
25,0%
8
42,1%

Kategorie C2M

Sováková Lenkasl.Kounice
30.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
pořadí3.22.22.2.2.6.8.2.3.10.7.3.2.
odstup %12,5149,975,52,87,019,523,46,47,524,220,44,12,8
% poražených soupeřů86,74,512,580,083,376,272,091,781,847,162,581,892,3
pořadí2009201020112012celkem
průměr5.54.812.03.07.1
medián33233
modus22232
počet závodů444113
průměrný odstup od vítěze %12,914,258,812,527,4
průměrné % poražených soupeřů70,980,445,186,767,1
počet jízd876223
lepší 1. jízda1
25,0%
2
50,0%
3
75,0%
1
100,0%
7
53,8%
čistých jízd4
50,0%
6
85,7%
3
50,0%
1
50,0%
14
60,9%

Kategorie K1W

Sováková Lenkasl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
pořadí19.17.27.31.16.19.32.30.26.41.16.11.10.10.23.29.11.12.5.8.3.4.21.22.9.6.15.17.8.10.
odstup %18,421,627,027,423,626,235,426,131,048,420,722,314,713,524,742,222,221,922,328,46,810,228,828,820,517,025,122,920,626,4
% poražených soupeřů51,456,835,028,640,030,824,429,350,016,737,558,355,060,935,315,256,556,081,870,886,780,042,940,061,975,050,048,450,047,1
pořadí20092010201120122013201520162017celkem
průměr12.514.511.910.023.531.023.318.016.9
medián1098101630191716
modus863101130161710
počet závodů4482424230
průměrný odstup od vítěze %23,723,822,314,130,630,826,120,024,2
průměrné % poražených soupeřů48,955,060,358,040,626,933,654,149,1
počet jízd88154837457
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
5
62,5%
1
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
25,0%
1
50,0%
12
40,0%
čistých jízd2
25,0%
1
12,5%
6
40,0%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
3
42,9%
1
25,0%
14
24,6%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Sováková Lenkasj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí11.10.10.10.22.11.17.11.11.10.14.14.
odstup %9,19,412,612,726,812,814,811,913,310,913,013,0
% poražených soupeřů47,460,943,843,812,558,330,458,356,555,043,543,5
pořadí20112012201320142015celkem
průměr12.713.016.510.011.012.6
medián141111101111
modus141111101110
počet závodů3323112
průměrný odstup od vítěze %12,313,319,811,59,113,3
průměrné % poražených soupeřů47,348,435,449,547,446,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Sováková Lenkasj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí11.10.10.10.22.11.2.2.5.4.17.11.11.10.14.14.
odstup %9,19,412,612,726,812,88,26,012,712,514,811,913,310,913,013,0
% poražených soupeřů47,460,943,843,812,558,380,083,355,666,730,458,356,555,043,543,5
pořadí20112012201320142015celkem
průměr12.713.07.710.011.010.3
medián14114101110
modus14112101110
počet závodů3363116
průměrný odstup od vítěze %12,313,313,211,59,112,5
průměrné % poražených soupeřů47,348,459,449,547,452,5

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Sováková Lenkasj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí11.5.5.5.4.10.10.10.5.4.5.6.22.11.17.11.11.5.5.6.7.10.14.14.
odstup %9,14,04,95,75,89,412,612,78,410,511,210,726,812,814,811,913,34,95,45,76,010,913,013,0
% poražených soupeřů47,471,471,475,078,660,943,843,878,984,281,076,212,558,330,458,356,577,878,975,070,055,043,543,5
pořadí20112012201320142015celkem
průměr12.78.916.57.16.08.9
medián14711657
modus145111055
počet závodů3727524
průměrný odstup od vítěze %12,38,919,810,85,910,1
průměrné % poražených soupeřů47,363,835,467,068,861,3

Český pohár sprint

Kategorie K1W

Sováková Lenkasl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
pořadí11.23.11.9.19.14.15.13.
odstup %8,246,213,98,533,614,015,312,4
% poražených soupeřů50,0---56,566,714,340,939,136,8
pořadí2011201220142015celkem
průměr13.016.014.311.014.4
medián1315111113
modus131491111
počet závodů13318
průměrný odstup od vítěze %12,421,022,98,219,0
průměrné % poražených soupeřů36,831,441,150,038,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Sováková Lenkasj 117
23.08.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí11.19.14.
odstup %13,933,614,0
% poražených soupeřů56,514,340,9
pořadí20122014celkem
průměr16.511.014.7
medián141114
modus141111
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %23,813,920,5
průměrné % poražených soupeřů27,656,537,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Sováková Lenkasl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
pořadí11.23.11.9.19.14.15.13.
odstup %8,246,213,98,533,614,015,312,4
% poražených soupeřů50,0---56,566,714,340,939,136,8
pořadí2011201220142015celkem
průměr13.016.014.311.014.4
medián1315111113
modus131491111
počet závodů13318
průměrný odstup od vítěze %12,421,022,98,219,0
průměrné % poražených soupeřů36,831,441,150,038,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Sováková Lenkasj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
pořadí2.1.11.23.11.9.19.14.15.13.
odstup %0,00,08,246,213,98,533,614,015,312,4
% poražených soupeřů93,8100,050,0---56,566,714,340,939,136,8
pořadí20112012201420152016celkem
průměr13.016.014.311.01.511.8
medián13151111111
modus1314911111
počet závodů1331210
průměrný odstup od vítěze %12,421,022,98,20,015,2
průměrné % poražených soupeřů36,831,441,150,096,949,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále