Rusín David, 1994

Vodácký oddíl Horšovský Týn
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.04.2011-01.05.2011 Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
K1W
sobota 30.4.2011
36. 8/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn 138.00 10 129.50 4 133.5045.00/50,82
C2M
sobota 30.4.2011
13. 2/ZMWENDL Denis
VRBOVÁ Alexandra
2000
2000
Horš.Týn
Horš.Týn
140.60 162 149.40 52 201.40101.50/101,62
K1W
neděle 1.5.2011
30. 5/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn 143.00 4 131.10 4 135.1043.60/47,77
C2M
neděle 1.5.2011
12. 2/ZMWENDL Denis
VRBOVÁ Alexandra
2000
2000
Horš.Týn
Horš.Týn
167.20 6 162.70 12 173.2073.70/74,14
03.07.2010-04.07.2010 Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn
K1W
sobota 3.7.2010
29. 7/PZVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn 148.70 56 148.80 56 204.70124.70/155,9-
K1W
neděle 4.7.2010
29. 7/PZVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn 149.30 56 153.50 2 155.5072.20/86,7-
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice
C1M 26.  RUSÍN David 1994 3 Horš.Týn 223.46 258 223.22 60 283.22160.21/130,2-
15.08.2009-16.08.2009 Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez
C1M
sobota
42. 5/DMRusín David 1994 3 Horš.Týn 137.70 10 118.80 2 120.8030.20/33,3-
C1M
neděle
43. 5/DMRusín David 1994 3 Horš.Týn 131.20 4 133.50 56 135.2040.10/42,2-
08.08.2009-09.08.2009 Slalomy pod Borskou přehradou Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
C1M
sobota
20. 3/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn 135.35 6 134.88 0 134.8825.11/22,9-
C1M
neděle
19. 4/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn 124.27 2 123.96 6 126.2722.54/21,7-
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
C1M 39. 10/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn 120.01 10 125.40 8 130.0139.34/43,4-
13.06.2009-14.06.2009 Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek
C1M
sobota
21. 6/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn 111.40 4 118.50 4 115.4027.40/31,1-
C1M
neděle
24. 6/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn 132.80 6 115.40 2 117.4030.60/35,3-
23.05.2009-24.05.2009 Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko
C1M
sobota
50. 3/DMRUSÍN David 1994 0 Horš.Týn 137.10 6 147.50 4 143.1052.00/57,1-
C1M
neděle
40. 2/DMRUSÍN David 1994 0 Horš.Týn 188.40 4 137.90 0 137.9039.60/40,3-
09.05.2009-10.05.2009 28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy
C1M
sobota
25. 7/DMRUSÍN David 1994 0 Horš.Týn 241.14 108 255.55 406 349.14247.23/242,6-
C1M
neděle
25. 6/DMRUSÍN David 1994 0 Horš.Týn 196.01 216 175.93 64 239.93142.47/146,2-
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát
C1M
starší
11.  RUSÍN David 1994 Horš.Týn 158.35 112 136.62 22 428.97 215.19/100,7-
C2M
starší
5.  BOTH Ondřej
RUSÍN David
1994
1994
3 Horš.Týn
Horš.Týn
127.07 66 148.31 20 361.38 83.73/30,2-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
 Vodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.05.11 vyrazen z RVP
Rusín DavidVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 20.02.10 updated from RVP

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C2M
Wendl Denis
2/2 6
110.K1W 2/2 9

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Rusín DavidUSD Roudnice
12.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
pořadí26.11.
odstup % *)130,2100,7
% poražených soupeřů *)7,4---
pořadí20082009celkem
průměr11.026.018.5
medián112611
modus112611
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)100,7130,2115,5
průměrné % poražených soupeřů *)0,07,43,7
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Rusín DavidJizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Řeka Radbuza
08.08.09
Řeka Radbuza
08.08.09/2
USD České Vr
27.06.09
slalomová tr
13.06.09
slalomová tr
13.06.09/2
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
USD Veltrusy
09.05.09
USD Veltrusy
09.05.09/2
pořadí43.42.19.20.39.24.21.40.50.25.25.
odstup %42,233,321,722,943,435,331,140,357,1146,2242,6
% poražených soupeřů20,824,141,938,713,630,339,425,014,011,1---
pořadí2009celkem
průměr31.631.6
medián2525
modus2525
počet závodů1111
průměrný odstup od vítěze %65,165,1
průměrné % poražených soupeřů23,523,5
počet jízd2222
lepší 1. jízda6
54,5%
6
54,5%
čistých jízd2
9,1%
2
9,1%

Kategorie C2M

Rusín Davidřeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí12.13.
odstup %74,1101,6
% poražených soupeřů35,325,0
pořadí2011celkem
průměr12.512.5
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %87,887,8
průměrné % poražených soupeřů30,230,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Rusín Davidřeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
pořadí30.36.29.29.
odstup %47,750,886,7155,9
% poražených soupeřů43,131,49,79,7
pořadí20102011celkem
průměr29.033.031.0
medián293029
modus293029
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %121,349,285,3
průměrné % poražených soupeřů9,737,323,5
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále