Ulwer Jiří, 1995

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
28.07.2013 Sjezd na Orlici 3
K1M 3.  ULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 15:07,3028.20/3,231
28.07.2013 Sjezd na Orlici 4
K1M 8.  ULWER Jiří 1995 2 Týniště 00:56,20 - 00:57,50 - 00:56,208.80/18,614
27.07.2013 Sjezd na Orlici
K1M 2.  ULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 15:06,1029.00/3,328
27.07.2013 Sjezd na Orlici 2
K1M 6. 3/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 00:54,50 - 00:56,40 - 00:54,503.90/7,712
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 35. 7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:13,33 - 01:12,15 - 01:12,1515.00/26,21/10/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 35. 6/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:14,95 - 01:11,96 - 01:11,9616.82/30,51/4/0
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 5. 2/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 18:15,10140.00/14,762
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě
K1M 5. 2/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 18:02,10146.60/15,762
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 35. 3/DSULWER Jiří 1995 3 Týniště 121.20 4 121.00 0 121.0019.20/18,952
C2M 16. 1/DSULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
162.00 0 163.80 2 162.0036.60/29,21
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 34. 3/DSULWER Jiří 1995 3 Týniště 117.50 0 121.20 0 117.5022.30/23,463
C2M 18. 1/DSULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
156.10 2 157.50 0 157.5039.60/33,60
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1M 12. 7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:06,63 - 01:04,20 - 02:10,8319.11/17,1-
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 1. 1/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 17:54,90 38
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy
K1M 2.  ULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 17:43,0013.30/1,334
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 4. 3/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:18,70 - 01:17,80 - 02:36,5021.10/15,650
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice
K1M 9. 3/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:19,80 - 01:21,60 - 02:41,4024.80/18,230
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 37. 10/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:07,82 - 01:17,78 - 02:25,6043.40/42,50/2/0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 32. 7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:07,17 - 01:02,50 - 02:09,6725.91/25,04/9/0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 25. 4/DSULWER Jiří 1995 3 Týniště 128.30 4 126.90 2 128.9025.90/25,123
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 9. 6/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 10:40,6090.20/16,4-
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 24. 4/DSULWER Jiří 1995 3 Týniště 125.60 2 0.00 0 127.6021.10/19,838
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 28. 5/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:25,64 - 01:23,49 - 02:49,1336.23/27,38/25/0
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 29. 6/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:11,33 - 01:15,62 - 02:26,9531.65/27,57/25/0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1M 39. 7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 20:08,61269.63/28,70/2/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1M 39. 7/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště 01:23,81 - 01:20,68 - 02:44,4935.37/27,40/7/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 35.  ULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 20:24,40285.20/30,41/42/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 37.  ULWER Jiří 1995 2 Týniště - - - - 20:26,60274.00/28,80/48/0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 22.  Ulwer Jiří 1995 2 Týniště - - - - 20:51,00288.60/30,06
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 24.  Ulwer Jiří 1995 2 Týniště - - - - 20:38,90295.60/31,36
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 22.  Ulwer Jiří 1995 2 Týniště - - - - 20:01,00249.20/26,221
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu
K1M 23.  Ulwer Jiří 1995 2 Týniště - - - - 20:04,00258.70/27,417
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 37.  ULWER Jiří 1995 3 Týniště 116.90 0 116.10 0 116.1022.40/23,937
C1M 46.  ULWER Jiří 1995 0 Týniště 124.40 4 125.50 4 128.4032.60/34,03
C2M 20. 2/DMULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
161.00 58 152.10 0 152.1042.00/38,10
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 39.  ULWER Jiří 1995 3 Týniště 123.20 2 121.70 2 123.7026.30/27,036
C1M 42.  ULWER Jiří 1995 0 Týniště 134.50 0 136.20 4 134.5031.90/31,112
C2M 22.  ULWER Jiří
FOLKMAN Jan
1995
1995
Týniště
Týniště
158.90 8 173.10 6 166.9052.90/46,40
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 52. 7/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště 131.60 4 130.00 0 130.0032.60/33,516
C2M 16. 3/DMFOLKMAN Jan
ULWER Jiří
1995
1995
Týniště
Týniště
158.50 6 0.00 999 164.5049.10/42,55
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C2M 24. 4/DMFOLKMAN Jan
ULWER Jiří
1995
1995
Týniště
Týniště
162.80 104 158.40 52 210.4094.40/81,40
K1M 65. 7/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště 137.90 2 130.90 6 136.9040.90/42,611
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M    ULWER Jiří 1995 3 Týniště 02:11,81 - 00:00,00 - 00:00,00 0/0/0
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M    ULWER Jiří 1995 3 Týniště - - - - DNF 0/0/0
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 38. 7/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště 01:55,63 - 01:57,55 - 03:53,1840.88/21,31/8/0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M 34. 5/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště - - - - 18:49,25211.48/23,05/8/0
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 33. 4/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště - - - - 21:22,60247.10/23,93/11/0
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko
K1M 33. 4/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště - - - - 21:22,60247.10/23,93/11/0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna
K1M 35. 5/DMULWER Jiří 1995 3 Týniště 01:37,21 - 01:35,41 - 03:12,6242.87/28,61/3/0
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně
K1M    ULWER Jiří 1995 3 Týniště - - - - DNS-A 0/0/0
25.09.2010-26.09.2010 Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice
C1M
sobota 25.9.2010
55.  ULWER Jiří 1995 0 Týniště 139.50 6 140.10 2 142.1047.30/49,9-
K1M
sobota 25.9.2010
40.  ULWER Jiří 1995 0 Týniště 120.80 4 123.40 2 124.8027.90/28,8-
C1M
neděle 26.9.2010
38.  ULWER Jiří 1995 0 Týniště 134.60 4 134.20 8 138.6036.10/35,2-
K1M
neděle 26.9.2010
41.  ULWER Jiří 1995 0 Týniště 604.80 2 122.90 2 124.9029.50/30,9-
26.09.2009-27.09.2009 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice
K1M
sobota
53.  ULWER Ji?í 1995 0 Týništ? 138.80 6 138.80 4 142.8041.40/40,8-
K1M
neděle
54.  ULWER Jiří 1995 0 Týniště 132.00 4 131.90 4 135.9041.70/44,3-
06.06.2009-07.06.2009 Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov
K1M
sobota
57. 15/ZSULWER Jiří 1995 0 Týniště 157.40 6 144.40 8 152.4047.10/44,7-
K1M
neděle
47. 13/ZSULWER Jiří 1995 0 Týniště 139.20 10 138.40 6 144.4043.40/43,0-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ulwer JiříSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Ulwer JiříSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Ulwer JiříSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Ulwer JiříSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Ulwer JiříSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
50.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.K1M 5/6 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
113.C2M
Folkman Jan
2/2 1
171.K1M 4/4 176
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.K1M 7/8 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.K1M 5/18 264
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/8 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 2/2 15
 C2M
Folkman Jan
2/2 0
230.K1M 2/2 73
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C2M
Folkman Jan
2/2 5
125.K1M 2/2 27

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ulwer Jiřířeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
pořadí46.42.38.55.
odstup %34,031,135,249,9
% poražených soupeřů25,037,921,315,6
pořadí20102011celkem
průměr46.544.045.3
medián384242
modus384238
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,632,637,6
průměrné % poražených soupeřů18,531,525,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%

Kategorie C2M

Ulwer Jiřísl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
pořadí16.18.20.22.
odstup %29,233,638,146,4
% poražených soupeřů25,022,720,816,0
pořadí20112012celkem
průměr21.017.019.0
medián201618
modus201616
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %42,331,436,8
průměrné % poražených soupeřů18,423,921,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd1
25,0%
2
50,0%
3
37,5%

Kategorie K1M

Ulwer Jiřísl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
Řeka Orlice
25.09.10
Řeka Orlice
25.09.10/2
řeka Orlice
26.09.09
řeka Orlice
26.09.09/2
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí35.34.25.24.37.39.41.40.54.53.47.57.
odstup %18,923,425,119,823,927,030,928,844,340,843,044,7
% poražených soupeřů71,974,868,075,869,267,845,953,034,638,816,426,3
pořadí2009201020112012celkem
průměr52.840.538.029.540.5
medián5340372539
modus4740372424
počet závodů422412
průměrný odstup od vítěze %43,229,925,521,830,9
průměrné % poražených soupeřů29,049,568,572,653,5
počet jízd844824
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
4
50,0%
6
25,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Ulwer Jiřířeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí16.24.
odstup %42,581,4
% poražených soupeřů31,84,2
pořadí2011celkem
průměr20.020.0
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %62,062,0
průměrné % poražených soupeřů18,018,0
počet jízd33
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Ulwer Jiřířeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí52.65.
odstup %33,542,6
% poražených soupeřů34,627,3
pořadí2011celkem
průměr58.558.5
medián5252
modus5252
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %38,038,0
průměrné % poražených soupeřů31,031,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Ulwer Jiřísj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí39.35.37.34.33.33.
odstup %28,730,428,823,023,923,9
% poražených soupeřů7,332,032,137,727,327,3
pořadí20112012celkem
průměr33.337.035.2
medián333734
modus333533
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %23,629,326,4
průměrné % poražených soupeřů30,823,827,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Ulwer JiříTřeb.sj.NE
28.07.13
Třeb.sj.SO
27.07.13
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí3.2.5.5.1.2.39.35.37.22.24.22.34.33.33.
odstup %3,23,315,714,70,01,328,730,428,830,031,326,223,023,923,9
% poražených soupeřů91,394,488,288,2100,094,47,332,032,127,625,841,737,727,327,3
pořadí201120122013celkem
průměr33.319.22.519.8
medián3322222
modus33522
počet závodů310215
průměrný odstup od vítěze %23,620,73,318,9
průměrné % poražených soupeřů30,853,792,954,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Ulwer Jiřísj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí39.35.37.23.34.33.33.
odstup %28,730,428,827,423,023,923,9
% poražených soupeřů7,332,032,138,937,727,327,3
pořadí20112012celkem
průměr33.333.533.4
medián333534
modus332333
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %23,628,826,6
průměrné % poražených soupeřů30,827,628,9

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Ulwer Jiřísp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí35.35.37.32.28.29.39.38.35.
odstup %26,230,542,525,027,327,527,421,328,6
% poražených soupeřů15,012,85,318,418,215,27,330,22,9
pořadí201120122013celkem
průměr36.533.035.034.2
medián35323535
modus35283535
počet závodů2529
průměrný odstup od vítěze %24,929,928,428,5
průměrné % poražených soupeřů16,612,913,913,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Ulwer Jiřísp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí12.32.28.29.
odstup %17,125,027,327,5
% poražených soupeřů60,718,418,215,2
pořadí2012celkem
průměr25.325.3
medián2828
modus1212
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %24,224,2
průměrné % poražených soupeřů28,128,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Ulwer JiříTřeb.sj.NE 2
28.07.13
Třeb.sj.SO 2
27.07.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí8.6.35.35.9.4.37.32.28.29.39.38.35.
odstup %18,67,726,230,518,215,642,525,027,327,527,421,328,6
% poražených soupeřů69,672,215,012,875,890,95,318,418,215,27,330,22,9
pořadí201120122013celkem
průměr36.525.421.025.8
medián3529832
modus3543535
počet závodů27413
průměrný odstup od vítěze %24,926,220,824,3
průměrné % poražených soupeřů16,633,042,433,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Ulwer Jiřísp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí35.35.37.32.28.29.39.38.35.
odstup %26,230,542,525,027,327,527,421,328,6
% poražených soupeřů15,012,85,318,418,215,27,330,22,9
pořadí201120122013celkem
průměr36.533.035.034.2
medián35323535
modus35283535
počet závodů2529
průměrný odstup od vítěze %24,929,928,428,5
průměrné % poražených soupeřů16,612,913,913,9