| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | 97 Letní slalom v Opavě | USD Opava | C1M slalom | 11. | 30.52 | 29,0 | OM 0 |
|
| 01.08.2026 | 96 Letní slalom v Opavě | USD Opava | C1M slalom | 12. | 29.90 | 28,2 | OM 0 |
|
| 01.07.2012 | VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 | C1M slalom | 9. | 18.10 | 14,7 | OM 4 |
||
| 20.06.2009 21.06.2009 |
Dolnokounické slalomy | Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice | C1M slalom sobota |
- | ||||
| 20.06.2009 21.06.2009 |
Dolnokounické slalomy | Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice | C1M slalom neděle |
8. | 29.40 | 25,0 | - |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| VS Dolní Kounice | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 20.03.18 vyrazen z RVP | |
| Šaroun Petr | VS Dolní Kounice | K1: C1: C2: | K1: C1: 2 C2: | 20.02.10 updated from RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 10.0 | 9.0 | 8 | 4 |
| C1M | 10.0 | 9.0 | 8 | 4 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| C1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 5 | 4 | 1 | 3 | 60,0 |
| C1M | 5 | 4 | 1 | 3 | 60,0 |
| Celkem | 5 | 4 | 1 | 3 | 60,0 |
| Šaroun Petr | sl 97 02.08.26 | sl 96 01.08.26 | sl.D.Kounice 01.07.12 | Řeka Jihlava 20.06.09 |
| pořadí | 11. | 12. | 9. | 8. |
| odstup % | 29,0 | 28,2 | 14,7 | 25,0 |
| % poražených soupeřů | 9,1 | 8,3 | 46,7 | 46,2 |
| pořadí | 2009 | 2012 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 8.0 | 9.0 | 11.5 | 10.0 |
| medián | 8 | 9 | 11 | 9 |
| modus | 8 | 9 | 11 | 8 |
| počet závodů | 1 | 1 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 25,0 | 14,7 | 28,6 | 24,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,2 | 46,7 | 8,7 | 27,6 |
| počet jízd | 1 | 2 | 2 | 5 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 0 0,0% | 1 50,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 0 0,0% | 2 100,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |