Kutá Lucie, 2011

TJ Vodní Sporty Litovelregistrační číslo: 106100
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 29. 9/ZS 437.4850,0ČP/OČ/OM
7/0/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1W sjezd 28. 9/ZS 452.6051,4ČP/OČ/OM
8/0/1
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 21. 7/ZS 312.6039,8OM
0
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 21. 7/ZS 289.5036,0OM
0
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd 23. 7/ZS 276.4036,1OM
0
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1W sjezd     OM
0
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 1 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 18. 5/ZS 605.4076,5OM
0
23.03.2024 Sjezd v Brně závod č. 2 Řeka Svratka v Brně u loděnice KK Spoj Brno. K1W sjezd 18. 5/ZS 248.1071,5OM
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 47. 11/ZM 78.4076,6OM
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
15. 2/ZM 103.0082,5OM
0
01.10.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 49. 11/ZM 65.1067,6OM
0
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
13. 2/ZM 74.7061,8OM
0
30.09.2023 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 28. 6/ZM 230.10218,7OM
0
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky K1W sjezd     -
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 14. 7/ZM 108.5835,1OČ/OM
0/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 14. 7/ZM 26.7750,1OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 28. 10/ZM 382.8345,3OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1W sjezd 32. 8/ZM 434.5156,7OČ/OM
0/0
11.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 28. 9/ZM 267.70319,1OM
1
10.06.2023 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 25. 7/ZM 172.90165,3OM
3
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 26. 7/ZM 114.60112,7OM
0
17.05.2023 Krajský přebor ve slalomu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C2X slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
4. 2/ZM 118.5080,3OM
0
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C2M slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
6. 1/ZM 197.60147,5OM
0
14.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 17. 5/ZM 114.00107,9OM
0
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu C2M slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
6. 1/ZM 269.60178,8OM
0
13.05.2023 Ostravské slalomy - slalom u Ostrava - Centrum, řeka Ostravice pravý břeh u Sýkorova mostu K1W slalom 20. 6/ZM 242.40209,7OM
0
30.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 21. 9/ZM 216.80231,9OM
0
29.04.2023 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 20. 8/ZM 227.00229,5OM
0
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 12. 3/ZM 22.8051,4OM
0
26.04.2023 Krajský přebor ve sprintu v Olomouci Olomouc - loděnice SKUP C1W sjezd 11. 3/ZM 62.40119,1OM
0
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 17. 4/ZM 763.7097,7OM
0
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1W sjezd 17. 4/ZM 296.0084,1OM
0
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 41. 12/ZM 165.60164,6OM
0
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 44. 11/ZM 105.30106,6OM
0
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 19. 10/ZM 26.3758,2OČ/OM
0/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 20. 11/ZM 196.0170,4OČ/OM
0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 43. 13/ZM 363.7067,9OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 44. 13/ZM 384.5271,0OČ/OM
0/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 34. 9/ZM 107.30102,6
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
13. 1/ZM 81.3064,6
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 32. 8/ZM 99.4087,7
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
10. 1/ZM 88.8066,9
1
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2W slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
3. 1/ZM 81.0256,2OM
0
12.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 28. 8/ZM 179.98199,9OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2W slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
3. 1/ZM 199.06125,2OM
0
11.06.2022 Slalom v Dolních Kounicích Reka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 29. 8/ZM 198.99213,9OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
6. 1/ZM 201.30141,2OM
0
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 31. 8/ZM 234.70218,1OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 30. 8/ZM 284.00264,9OM
0
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C2M slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
8. 1/ZM 340.20230,0OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom 34. 7/ZM 124.90125,7OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C2X slalom
GABRLÍKOVÁ Eliška
5. 2/ZM 144.60110,2OM
0
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 25. 5/ZM 336.20365,4OM
0
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 19. 7/ZM 56.5054,5OM
0
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 28. 7/ZM 323.90317,9OM
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 17. 10/PZZ 80.5065,0OM
0
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 16. 8/PZZ 115.1088,3OM
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 18. 6/PZZ 172.20149,9
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 16. 6/PZZ 134.60114,4
0
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 12. 7/PZZ 342.18218,0OM
0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 22. 9/PZZ 400.20303,2OM
0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc PWK slalom 20. 8/PZZ 471.40352,1OM
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 9. 4/PZZ 184.60141,9
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou PWK slalom 9. 4/PZZ 136.20102,6
0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc PWK slalom 22. 8/PZZ 410.90298,4OM
0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 29. 9/PZZ 704.60505,1OM
0
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. PWK slalom 29. 9/PZZ 664.20446,4OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kutá LucieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.23 aktualizace z registru ČSK
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Kutá LucieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.11.22 aktualizace z registru ČSK
Kutá LucieTJ Vodní Sporty Litovel K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.06.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5591|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/8 1

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Gabrlíková Eliška
2/2 0
 C2X
Gabrlíková Eliška
3/3 0
53.K1W 5/9 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 5/7 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C2X
Gabrlíková Eliška
2/2 1
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Gabrlíková Eliška
2/2 0
 C2W
Gabrlíková Eliška
2/2 0
 C2X
Gabrlíková Eliška
1/1 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/5 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1W28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C2X62--
K1W220--
PWK-1636

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W609998

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1W55----
C2M2228---
C2X1617---
K1W5366---
C2W-3---
PWK--12340

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
K1W314576
C1W-29-
Fotky nenalezeny.
0|5591|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1W 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1W 5/8 1

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 C2M
Gabrlíková Eliška
2/2 0
 C2X
Gabrlíková Eliška
3/3 0
53.K1W 5/9 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
 K1W 5/7 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
62.C2X
Gabrlíková Eliška
2/2 1
 K1W 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Gabrlíková Eliška
2/2 0
 C2W
Gabrlíková Eliška
2/2 0
 C2X
Gabrlíková Eliška
1/1 0
 K1W 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 5/5 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 PWK 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1W28

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020
C2X62--
K1W220--
PWK-1636

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
K1W609998

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022202120202019
C1W55----
C2M2228---
C2X1617---
K1W5366---
C2W-3---
PWK--12340

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202420232022
K1W314576
C1W-29-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20 1 12 19 1   53
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody21.120.02845
K1W30.528.02820
PWK18.317.0912
C2X10.010.0136
C2M6.56.064
C2W3.03.032
C1W28.028.0281
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,024,424,445
K1W00,000,000,000,020
PWK00,000,000,000,012
C2X00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,04
C2W00,000,02100,02100,02
C1W00,000,000,000,01
Celkem00,000,024,424,445
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody80871810933,8
K1W3627947838,3
PWK23466420300,0
C2X101621600,0
C2M689414900,0
C2W41924800,0
C1W1121200,0
Celkem80871810933,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Kutá Luciesl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí13.10.
odstup %64,666,9
% poražených soupeřů---18,2
pořadí2022celkem
průměr11.511.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %65,765,7
průměrné % poražených soupeřů9,19,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kutá Luciesl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí34.32.
odstup %102,687,7
% poražených soupeřů2,9---
pořadí2022celkem
průměr33.033.0
medián3232
modus3232
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %95,195,1
průměrné % poražených soupeřů1,51,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%

Kategorie PWK

Kutá Luciesl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí18.16.9.9.
odstup %149,9114,4141,9102,6
% poražených soupeřů5,616,7---11,1
pořadí20202021celkem
průměr9.017.013.0
medián9169
modus9169
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %122,3132,1127,2
průměrné % poražených soupeřů5,611,28,4
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Kutá Luciesl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
pořadí6.6.6.8.
odstup %147,5178,8141,2230,0
% poražených soupeřů------------
pořadí20222023celkem
průměr7.06.06.5
medián666
modus666
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %185,6163,1174,4
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
2
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2W

Kutá Luciesl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
pořadí3.3.
odstup %56,2125,2
% poražených soupeřů------
pořadí2022celkem
průměr3.03.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %90,790,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Kutá Luciesl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 60
17.05.23
sl 50
11.05.22
pořadí15.13.4.5.
odstup %82,561,880,3110,2
% poražených soupeřů---14,3------
pořadí20222023celkem
průměr5.010.79.3
medián5135
modus544
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %110,274,883,7
průměrné % poražených soupeřů0,04,83,6
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
3
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Kutá Luciesl 141
01.10.23
sl 140
30.09.23
sl 72
11.06.23
sl 71
10.06.23
sl 60
17.05.23
sl 57
14.05.23
sl 56
13.05.23
sl 40
30.04.23
sl 38
29.04.23
sl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 71
12.06.22
sl 70
11.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 50
11.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
pořadí47.49.28.25.26.17.20.21.20.41.44.28.29.31.30.34.25.28.
odstup %76,667,6319,1165,3112,7107,9209,7231,9229,5164,6106,6199,9213,9218,1264,9125,7365,4317,9
% poražených soupeřů6,14,06,914,37,45,99,5------2,46,510,012,53,26,55,74,03,6
pořadí20222023celkem
průměr32.228.130.2
medián302528
modus282028
počet závodů9918
průměrný odstup od vítěze %219,7168,9194,3
průměrné % poražených soupeřů6,06,06,0
počet jízd151732
lepší 1. jízda2
22,2%
5
55,6%
7
38,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie PWK

Kutá Luciesl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí17.16.12.22.20.22.29.29.
odstup %65,088,3218,0303,2352,1298,4505,1446,4
% poražených soupeřů15,821,1---------4,5---3,4
pořadí201920202021celkem
průměr29.021.315.020.9
medián29221620
modus29221222
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %475,7317,9123,8284,5
průměrné % poražených soupeřů1,71,512,35,6
počet jízd45615
lepší 1. jízda1
50,0%
1
33,3%
1
33,3%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1W

Kutá Luciesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí29.28.43.44.
odstup %50,051,467,971,0
% poražených soupeřů---3,6------
pořadí20222024celkem
průměr43.528.536.0
medián432829
modus432828
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %69,550,760,1
průměrné % poražených soupeřů0,01,80,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1W

Kutá Luciesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí29.28.28.32.43.44.
odstup %50,051,445,356,767,971,0
% poražených soupeřů---3,66,96,1------
pořadí202220232024celkem
průměr43.530.028.534.0
medián43282829
modus43282828
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %69,551,050,757,1
průměrné % poražených soupeřů0,06,51,82,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1W

Kutá Luciesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 116
03.09.22
pořadí29.28.14.28.32.20.
odstup %50,051,435,145,356,770,4
% poražených soupeřů---3,67,16,96,1---
pořadí202220232024celkem
průměr20.024.728.525.2
medián20282828
modus20142828
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %70,445,750,751,5
průměrné % poražených soupeřů0,06,71,84,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1W

Kutá Luciesj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 5
23.03.24
sj 4
23.03.24/2
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí29.28.21.21.23.18.18.14.28.32.17.17.20.43.44.
odstup %50,051,436,039,836,171,576,535,145,356,797,784,170,467,971,0
% poražených soupeřů---3,64,84,88,3------7,16,96,1---------------
pořadí202220232024celkem
průměr35.721.622.624.9
medián43172121
modus20171817
počet závodů35715
průměrný odstup od vítěze %69,863,851,659,3
průměrné % poražených soupeřů0,04,03,12,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Kutá Luciesp 124
01.09.23
sp 118
04.09.22
pořadí14.19.
odstup %50,158,2
% poražených soupeřů7,110,0
pořadí20222023celkem
průměr19.014.016.5
medián191414
modus191414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %58,250,154,2
průměrné % poražených soupeřů10,07,18,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1W

Kutá Luciesp 124
01.09.23
sp 34
26.04.23
sp 118
04.09.22
sp 33
16.04.22
pořadí14.12.19.19.
odstup %50,151,458,254,5
% poražených soupeřů7,121,410,010,0
pořadí20222023celkem
průměr19.013.016.0
medián191214
modus191219
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %56,350,753,5
průměrné % poražených soupeřů10,014,312,1