Vrba Pavel, 1973

Vodácký oddíl Horšovský Týnregistrační číslo: 066013
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 52. 10/V 34.0542,3OČ
11
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 53. 10/V 28.1433,7OČ
14
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom     OČ
0
06.10.2019 139 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 28. 4/V 31.0836,9OČ
10
05.10.2019 138 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 36. 5/V 40.6140,9OČ
8
08.10.2017 149 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 28. 6/VM 32.5033,4OČ
6
07.10.2017 148 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 32. 9/VM 35.5233,4OČ
5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Vrba PavelVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Vrba PavelVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Vrba PavelVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Vrba PavelVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Vrba PavelVodácký oddíl Horšovský Týn K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.12.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5745|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
224.C1M 2/2 11

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
212.C1M 2/2 14

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
180.C1M 2/2 18

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
188.C1M 2/2 11

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202220192017
C1M224212180188
Fotky nenalezeny.
0|5745|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
224.C1M 2/2 11

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
212.C1M 2/2 14

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
180.C1M 2/2 18

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
188.C1M 2/2 11

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2026202220192017
C1M224212180188

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  6         6
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody38.232.0286
C1M38.232.0286
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,06
C1M00,000,000,000,06
Celkem00,000,000,000,06
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody12611083,3
C1M12611083,3
Celkem12611083,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Vrba Pavelsl 135
03.10.26
sl 63
22.05.22
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
pořadí52.53.28.36.28.32.
odstup %42,333,736,940,933,433,4
% poražených soupeřů25,033,338,630,025,020,5
pořadí2017201920222026celkem
průměr30.032.053.052.038.2
medián2828535232
modus2828535228
počet závodů22116
průměrný odstup od vítěze %33,438,933,742,336,8
průměrné % poražených soupeřů22,834,333,325,028,7
počet jízd442212
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
2
33,3%
čistých jízd3
75,0%
3
75,0%
2
100,0%
2
100,0%
10
83,3%