Gross Benedikt, 2005

Kanoe Klub Spoj Brno
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 90. 14/DM 159.50170,0
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom    
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 65. 12/DM 55.9077,4
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 64. 13/DM 58.2079,0
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 64. 16/DM 68.6089,1
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 67. 17/DM 187.10221,7
18.07.2020 Sjezd na Svitavě- přebor JM kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 9. 4/DM 111.0141,0
18.07.2020 Sjezd na Svitavě - přebor Brno Řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 9. 4/DM 254.9839,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 56. 13/DM 57.9060,1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 57. 15/DM 54.0056,2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 87. 24/DM 295.4544,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 78. 25/DM 250.0137,8
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 70. 14/DM 104.30112,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 95. 18/ZS 119.50122,9
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 103. 18/ZS 143.30140,9
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 46. 10/ZS 151.50165,8
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 46. 9/ZS 89.40103,6
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 54.   141.00155,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 55.   225.30262,0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 25.   651.1099,0
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 25. 5/ZS 519.2097,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Gross BenediktKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Gross BenediktKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.07.19 updated from RVP
Gross BenediktKanoe Klub Spoj Brno K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.03.19 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6462|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
113.K1M 5/7 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 4/4 13

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1M447

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1M162

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M113214

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M50133
Fotky nenalezeny.
0|6462|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
113.K1M 5/7 1
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 4/4 13

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1M447

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020
K1M162

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M113214

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019
K1M50133

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14     6     20
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody66.664.04614
K1M66.664.04614
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,014
K1M00,000,000,000,014
Celkem00,000,000,000,014
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody279043300,0
K1M279043300,0
Celkem279043300,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Gross Benediktsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí56.57.
odstup %60,156,2
% poražených soupeřů15,416,4
pořadí2020celkem
průměr56.556.5
medián5656
modus5656
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %58,258,2
průměrné % poražených soupeřů15,915,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Gross Benediktsl 137
27.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
pořadí90.65.64.64.67.70.95.103.46.46.54.55.
odstup %170,077,479,089,1221,7112,9122,9140,9165,8103,6155,1262,0
% poražených soupeřů3,3------6,02,96,81,11,0------------
pořadí20192020celkem
průměr66.570.068.3
medián546564
modus466446
počet závodů6612
průměrný odstup od vítěze %158,4125,0141,7
průměrné % poražených soupeřů0,43,21,8
počet jízd111223
lepší 1. jízda2
33,3%
2
33,3%
4
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Gross Benediktsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí87.78.
odstup %44,837,8
% poražených soupeřů12,226,0
pořadí2020celkem
průměr82.582.5
medián7878
modus7878
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,341,3
průměrné % poražených soupeřů19,119,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Gross Benediktsj 1
18.07.20
sj 2
18.07.20/2
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
pořadí9.9.87.78.25.25.
odstup %39,241,044,837,897,999,0
% poražených soupeřů11,111,112,226,0------
pořadí20192020celkem
průměr25.045.838.8
medián25925
modus2599
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %98,440,759,9
průměrné % poražených soupeřů0,015,110,1