Bartošová Eliška, 2013

Klub Kanoistika Roudnice n.L.registrační číslo: 049011
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem K1W slalom 49. 14/ZS 125.08127,8-
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 20. 7/ZS 23.1721,4OČ
4
27.09.2026 129 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 24. 10/ZS 17.1316,1OČ
22
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 22. 8/ZS 27.1825,3OČ
3
26.09.2026 128 Třebechovický slalom + MČR veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 34. 11/ZS 24.6924,4OČ
16
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 24. 18/ZS 58.7552,1OČ/OM
6/0
05.09.2026 116 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. ČPž Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 26. 20/ZS 35.6833,7OČ/OM
11/0
16.08.2026 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 31. 10/ZS 19.6819,8OČ
29
15.08.2026 102 Slalom o štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 43. 12/ZS 27.9726,1OČ
19
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 K1W slalom
-U14
15.   168.73146,1-
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 K1W slalom
-U14
21.   193.76168,6-
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje C1W slalom 27. 3/ZS 32.0438,8OČ
2
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1W slalom 38. 4/ZS 28.8738,3OČ
10
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1W slalom     OČ/OM
0/0
05.07.2026 83 6. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom     OČ/OM
0/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích C1W slalom 30. 21/ZS 25.9526,5OČ/OM
4/0
04.07.2026 82 5. Český pohár žáků ve slalomu ve Strakonicích K1W slalom 38. 26/ZS 29.5833,9OČ/OM
9/0
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 36. 13/ZS 111.81105,6OČ
1
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 35. 10/ZS 111.5595,4OČ
6
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1W slalom 27. 21/ZS 31.3436,6OČ/OM
3/0
24.05.2026 51 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 31. 24/ZS 24.0630,3OČ/OM
10/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné C1W slalom 26. 21/ZS 70.7274,9OČ/OM
3/0
23.05.2026 49 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné K1W slalom 27. 22/ZS 30.0135,1OČ/OM
11/0
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1W slalom 34. 13/ZS 27.8136,9OČ
11
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1W slalom 34. 13/ZS 29.3238,2OČ
14
05.04.2026 11 Stružnická peřej řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 21. 9/ZS 23.0025,3OČ
10
04.04.2026 10 Stružnická peřej + 1.Český pohár veteránů řeka Ploučnice Stružnice U Mlýna K1W slalom 20. 10/ZS 19.6022,3OČ
13
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky C1W slalom 31. 13/ZM 68.6057,2-
06.09.2025 122 MČR žáků ve slalomu na Křivoklátu + 7.ČPž USD Roztoky K1W slalom 37. 16/ZM 45.5840,4-
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 26. 5/ZM 24.7423,6OČ
4
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 50. 9/ZM 37.4441,5OČ
10
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 33. 6/ZM 33.9232,5OČ
2
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 49. 8/ZM 38.4443,0OČ
18
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1W slalom
-U14
19.   154.29123,8-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1W slalom
-U14
    -
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom     OČ/OM
0/0
22.06.2025 82 6. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 38. 14/ZM 86.2380,0OČ/OM
9/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 32. 14/ZM 116.14100,9OČ/OM
1/0
21.06.2025 80 5. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 46. 19/ZM 113.02110,0OČ/OM
3/0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 41. 7/ZM 45.8744,7OČ
5
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 43.   74.3178,7OČ
5
01.06.2025 66 Podřipský slalom 1.6. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 26. 4/ZM 200.30190,4OČ
0
31.05.2025 65 Podřipský slalom 31.5. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 27. 4/ZM 181.29149,6OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 52. 8/ZM 44.7148,8OČ
5
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1W slalom 20. 4/ZM 32.4630,3OČ
2
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 48. 7/ZM 33.6639,6OČ
10
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1W slalom 23. 4/ZM 34.3534,9OČ
0
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 32. 13/ZM 68.9561,3OČ/OM
3/0
11.05.2025 49 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 38. 15/ZM 60.4058,7OČ/OM
7/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 34. 15/ZM 153.77136,9OČ/OM
2/0
10.05.2025 48 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 37. 15/ZM 70.9974,6OČ/OM
9/0
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 24. 8/ZM 75.5077,6OČ
0
13.04.2025 19 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 30. 7/ZM 29.8033,3OČ
13
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom 18. 6/ZM 57.4062,7OČ
3
12.04.2025 18 Stružnická peřej +2.ČPV řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 32. 8/ZM 40.3047,0OČ
13
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. C1W slalom 39. 13/ZM 254.43244,1-
07.09.2024 128 MČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. + 7. Český pohár žáků ve slalomu Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1W slalom 42. 14/ZM 69.6676,1-
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 30. 7/ZM 82.1180,8OČ
5
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 63. 10/ZM 46.6148,2OČ
4
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 34. 6/ZM 48.8547,9OČ
3
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 66. 9/ZM 41.5542,6OČ
5
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1W slalom
-ZM
11. 19/ZM 153.73150,7-
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1S slalom
W-ZM
13. 43/ZM 10.5227,3-
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1W slalom
-ZM
12. 19/ZM 83.4387,5-
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1S slalom
W-ZM
16. 51/ZM 6.3218,0-
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C2X slalom
-ZM
MILYAN Štěpán
    -
24.06.2024
28.06.2024
87 Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1X slalom
W-ZM
    -
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1W slalom 36. 13/ZM 199.76247,3OČ/OM
2/0
23.06.2024 86 4. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1W slalom 47. 15/ZM 80.41112,8OČ/OM
5/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať C1W slalom 32. 11/ZM 267.10319,0OČ/OM
5/0
22.06.2024 85 3. Český pohár žáků ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice - horní slalomová trať K1W slalom 43. 13/ZM 76.9997,3OČ/OM
8/0
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 39.   157.78168,3OČ
1
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 44.   169.51168,8OČ
2
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom     OČ
12
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1W slalom     OČ
0
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 60. 6/ZM 31.0341,2OČ
13
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1W slalom 30. 5/ZM 46.5857,1OČ
1
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 28. 8/ZM 82.6082,4OČ
0
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 48. 11/ZM 42.3046,6OČ
5
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1W slalom 28. 9/ZM 93.4093,3OČ
0
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 49. 11/ZM 50.5062,0OČ
9
05.05.2024 43 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 37. 12/ZM 99.53111,3OČ/OM
4/0
04.05.2024 42 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1W slalom 37. 13/ZM 134.10154,6OČ/OM
3/0
14.04.2024 28 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1W slalom 26. 6/ZM 54.0048,4OČ
3
13.04.2024 27 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1W slalom 26. 5/ZM 148.50130,8OČ
3
07.04.2024 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom 28. 12/ZM 111.00130,1OČ
0
07.04.2024 20 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať viz závod 18 K1W slalom     OČ
0
06.04.2024 19 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 18 K1W slalom     OČ
0
06.04.2024 18 Jarní slalom v Českém Vrbném - střední trať Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom     OČ
0
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 20. 10/PZZ 29.1023,8OČ
0
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 25. 12/PZZ 26.6021,0OČ
0
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 18. 8/PZZ 29.5529,2OČ
0
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 20. 7/PZZ 47.4038,4OČ
0
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 22. 9/PZZ 77.3766,9OČ
0
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 24. 10/PZZ 80.0168,9OČ
0
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 62. 12/PZ 54.9258,0OČ
0
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 59. 12/PZ 53.9655,2OČ
0
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 42. 7/PZ 69.3787,3OČ
0
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 42. 6/PZ 69.1586,4OČ
0
14.05.2023 59 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PWK slalom 18. 8/PZZ 72.1072,2OČ
0
13.05.2023 58 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu PWK slalom 21. 9/PZZ 71.6070,8OČ
0
25.09.2022 134 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 25. 8/PZZ 71.8851,1OČ
0
24.09.2022 133 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem PWK slalom 29. 10/PZZ 75.4755,6OČ
0
18.09.2022 129 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 27. 8/PZZ 80.2375,5OČ
0
17.09.2022 128 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. PWK slalom 23. 7/PZZ 78.3072,4OČ
0
07.08.2022 104 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. PWK slalom 16. 5/PZZ 87.0669,9OČ
0
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 79. 15/PZ 207.22266,2OČ
0
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 85. 17/PZ 319.38407,2OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bartošová EliškaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.06.24 aktualizace z registru ČSK
Bartošová EliškaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.04.24 aktualizace z registru ČSK
Bartošová EliškaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Bartošová EliškaKlub Kanoistika Roudnice n.L. K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 08.04.21 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6929|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C1W 5/8 20
90.K1W 5/16 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 K1W 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1W 5/10 14
115.K1W 5/14 64
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1W 5/8 16
142.K1W 5/18 47
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
 PWK 5/8 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWK 5/5 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022
C1W537175--
K1W90115142213216
PWK---2561

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1W576267
K1W97105101
Fotky nenalezeny.
0|6929|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C1W 5/8 20
90.K1W 5/16 100
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 K1W 5/5 0

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
71.C1W 5/10 14
115.K1W 5/14 64
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
 K1W 4/4 0

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1W 5/8 16
142.K1W 5/18 47
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1W 2/2 0
 K1W 4/4 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0
 PWK 5/8 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
 PWK 5/5 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20262025202420232022
C1W537175--
K1W90115142213216
PWK---2561

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202620252024
C1W576267
K1W97105101

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
57 27         84
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody34.532.02685
K1W41.038.02649
C1W27.728.03023
PWK22.222.01813
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,085
K1W00,000,000,000,049
C1W00,000,000,000,023
PWK00,000,000,000,013
Celkem00,000,000,000,085
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1614512282616,1
K1W903086341516,7
C1W461020221021,7
PWK254061614,0
Celkem1614512282616,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Bartošová Eliškasl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí36.32.
odstup % *)247,3319,0
% poražených soupeřů *)12,520,5
pořadí2024celkem
průměr34.034.0
medián3232
modus3232
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)283,2283,2
průměrné % poražených soupeřů *)16,516,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Bartošová Eliškasl 102
15.08.26
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí43.47.43.
odstup % *)26,1112,897,3
% poražených soupeřů *)32,313,222,2
pořadí20242026celkem
průměr45.043.044.3
medián434343
modus434343
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)105,026,178,7
průměrné % poražených soupeřů *)17,732,322,6
počet jízd415
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
1
100,0%
1
20,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Bartošová Eliškasl 116
05.09.26
sl 122
06.09.25
sl 55
24.05.25
sl 128
07.09.24
pořadí24.31.23.39.
odstup % *)52,157,234,9244,1
% poražených soupeřů *)28,116,7---5,0
pořadí202420252026celkem
průměr39.027.024.029.3
medián39232424
modus39232423
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)244,146,052,197,1
průměrné % poražených soupeřů *)5,08,428,112,5
počet jízd1427
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Bartošová Eliškasl 116
05.09.26
sl 122
06.09.25
sl 55
24.05.25
sl 128
07.09.24
pořadí26.37.48.42.
odstup % *)33,740,439,676,1
% poražených soupeřů *)45,720,031,919,6
pořadí202420252026celkem
průměr42.042.526.038.3
medián42372637
modus42372626
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)76,140,033,747,4
průměrné % poražených soupeřů *)19,626,045,729,3
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Bartošová Eliškasl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 86
18.07.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 80
21.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
pořadí20.22.24.27.30.27.26.26.33.32.20.23.32.34.24.18.30.34.36.32.30.28.28.
odstup %21,425,352,138,826,536,674,923,632,5100,930,334,961,3136,977,662,780,847,9247,3319,057,182,493,3
% poražených soupeřů20,816,028,13,714,710,37,416,78,6---9,5---11,42,94,219,012,15,712,520,517,1------
pořadí202420252026celkem
průměr31.126.925.127.7
medián30262628
modus28322730
počet závodů79723
průměrný odstup od vítěze %132,562,339,476,7
průměrné % poražených soupeřů9,78,014,410,5
počet jízd14171445
lepší 1. jízda1
14,3%
5
55,6%
3
42,9%
9
39,1%
čistých jízd0
0,0%
4
23,5%
6
42,9%
10
22,2%

Kategorie K1W

Bartošová Eliškasl 129
27.09.26
sl 128
26.09.26
sl 116
05.09.26
sl 103
16.08.26
sl 102
15.08.26
sl 86
18.07.26
sl 82
04.07.26
sl 68
14.06.26
sl 67
13.06.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 11
05.04.26
sl 10
04.04.26
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 78
15.06.25
sl 77
14.06.25
sl 66
01.06.25
sl 65
31.05.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 19
13.04.25
sl 18
12.04.25
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 84
16.06.24
sl 83
15.06.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
sl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 21
07.04.24
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
pořadí24.34.26.31.43.38.38.36.35.31.27.34.34.21.20.50.49.38.46.41.43.26.27.52.48.38.37.30.32.63.66.47.43.39.44.60.48.49.37.37.26.26.28.62.59.42.42.79.85.
odstup %16,124,433,719,826,138,333,9105,695,430,335,136,938,225,322,341,543,080,0110,044,778,7190,4149,648,839,658,774,633,347,048,242,6112,897,3168,3168,841,246,662,0111,3154,648,4130,8130,158,055,287,386,4266,2407,2
% poražených soupeřů48,934,045,750,032,321,331,5---12,834,844,725,029,835,542,418,328,421,36,311,110,6------22,731,919,623,437,035,411,412,213,222,22,62,330,613,018,612,212,216,719,43,63,24,96,810,94,92,3
pořadí20222023202420252026celkem
průměr82.051.343.839.831.541.0
medián794243383438
modus794226383426
počet závodů2414141549
průměrný odstup od vítěze %336,771,797,374,338,880,5
průměrné % poražených soupeřů3,66,513,619,032,620,0
počet jízd4825252789
lepší 1. jízda1
50,0%
1
25,0%
3
21,4%
4
28,6%
6
40,0%
15
30,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
4,0%
5
20,0%
9
33,3%
15
16,9%

Kategorie PWK

Bartošová Eliškasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 104
07.08.22
pořadí20.25.18.20.22.24.18.21.25.29.27.23.16.
odstup %23,821,029,238,466,968,972,270,851,155,675,572,469,9
% poražených soupeřů60,446,751,442,412,58,0------36,834,913,335,311,8
pořadí20222023celkem
průměr24.021.022.2
medián252022
modus161818
počet závodů5813
průměrný odstup od vítěze %64,948,955,0
průměrné % poražených soupeřů26,427,727,2
počet jízd101525
lepší 1. jízda3
60,0%
5
62,5%
8
61,5%
čistých jízd0
0,0%
1
6,7%
1
4,0%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

Bartošová Eliškasl 132
02.10.26
sl 91
26.07.26
sl 90
25.07.26
sl 100/2
20.07.25
pořadí49.15.21.19.
odstup %127,8146,1168,6123,8
% poražených soupeřů5,936,49,1---
pořadí20252026celkem
průměr19.028.326.0
medián192119
modus191515
počet závodů134
průměrný odstup od vítěze %123,8147,5141,6
průměrné % poražených soupeřů0,017,112,9
počet jízd268
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
2
50,0%
čistých jízd1
50,0%
2
33,3%
3
37,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Bartošová Eliškasl 116
05.09.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
pořadí24.30.27.26.32.32.34.36.32.
odstup %52,126,536,674,9100,961,3136,9247,3319,0
% poražených soupeřů28,114,710,37,4---11,42,912,520,5
pořadí202420252026celkem
průměr34.032.726.830.3
medián32322632
modus32322432
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %283,299,747,5117,3
průměrné % poražených soupeřů16,54,815,112,0
počet jízd45817
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
2
50,0%
5
55,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
2
11,8%

Kategorie K1W

Bartošová Eliškasl 116
05.09.26
sl 82
04.07.26
sl 51
24.05.26
sl 49
23.05.26
sl 82
22.06.25
sl 80
21.06.25
sl 49
11.05.25
sl 48
10.05.25
sl 86
23.06.24
sl 85
22.06.24
sl 43
05.05.24
sl 42
04.05.24
pořadí26.38.31.27.38.46.38.37.47.43.37.37.
odstup %33,733,930,335,180,0110,058,774,6112,897,3111,3154,6
% poražených soupeřů45,731,534,844,721,36,319,623,413,222,212,212,2
pořadí202420252026celkem
průměr41.039.830.537.1
medián37382737
modus37382637
počet závodů44412
průměrný odstup od vítěze %119,080,833,277,7
průměrné % poražených soupeřů15,017,739,223,9
počet jízd76720
lepší 1. jízda1
25,0%
3
75,0%
1
25,0%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
14,3%
1
5,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále