Lang Sebastián, 2008

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064045
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 14. 4/DM 10.5121,7
4
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 18. 4/DM 423.5248,9
0
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 13. 4/DM 13.4827,9
4
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 15. 4/DM 281.2032,5
4
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 41. 10/DM 40.5839,8
18
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 13. 5/DM 114.5622,8
8
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 45. 10/DM 35.7836,3
18
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 110. 28/DM 38.0049,9
26
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 114. 25/DM 36.9046,2
26
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 70. 22/DM 17.5732,6ČP/OČ/OM
0/5/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 79. 23/DM 22.6041,7ČP/OČ/OM
0/5/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 53. 19/DM 374.1944,1
2
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 30. 9/DM 349.9033,6OM
11
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 31. 9/DM 370.1037,1OM
12
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 27. 8/DM 323.0032,3OM
13
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 33. 7/DM 380.0038,2OM
7
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 7. 3/DM 225.9228,9
9
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 24. 8/DM 353.2053,2OM
3
18.03.2023 Sjezd v Brně Řeka Svratka v Jundrově. Start i cíl u loděnice K1M sjezd 25. 8/DM 138.2047,0OM
2
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 22. 3/ZS 291.9048,8OM
4
16.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 20. 3/ZS 131.9743,4OM
6
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 21. 4/ZS 288.2042,3OM
5
15.10.2022 Sjezd na rozloučenou v Brně Řeka Svratka před loděnicí KK Brno. Závod č. 139 - 1500 m , závod č. 140 - 4500m závod č. 141 - 220 K1M sjezd 20. 4/ZS 135.9545,8OM
6
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VOŘÍŠEK Václav
13. 3/ZS 114.9883,0
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 108. 22/ZS 52.0949,5
18
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
VOŘÍŠEK Václav
14. 3/ZS 122.4291,5
0
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 116. 23/ZS 52.6050,1
16
04.09.2022 5. ČPž ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 20. 18/ZS 9.7622,5OČ/OM
21/0
03.09.2022 4. ČPž ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 21/ZS 85.5533,3OČ/OM
9/0
28.08.2022 MČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. Umělá slalomová dráha v Brandýse nad Labem. K1M sjezd 34. 25/ZS 11.8529,7-
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 17. 2/ZS 389.0044,4
0
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 18. 2/ZS 20.7041,3
0
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 17. 2/ZS 23.1047,2
0
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 19. 3/ZS 525.1060,5
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 32. 3/ZS 42.7953,6
11
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 39. 5/ZS 50.3552,2
9
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 89. 22/ZS 302.1763,6OČ/OM
0/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 95. 23/ZS 330.9870,3OČ/OM
0/0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 16. 2/ZS 437.6055,3-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 33. 10/ZS 66.6062,4
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOŘÍŠEK Václav
12. 3/ZS 72.8061,9
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 55. 8/ZS 41.0041,3
7
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 25. 3/ZS 317.9064,7
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 33. 11/ZS 77.3069,2
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VOŘÍŠEK Václav
8. 2/ZS 29.8023,8
3
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 61. 12/ZS 46.1045,0
6
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 16.   67.0080,7
1
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 17.   40.0049,4
0
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 115. 29/ZS 62.6075,0
0
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 124. 30/ZS 119.10138,3
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 148. 42/ZS 76.6484,5
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 156. 44/ZS 72.9571,7
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Lang SebastiánSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Lang SebastiánSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.06.22 aktualizace z registru ČSK
Lang SebastiánSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.05.21 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6948|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
380.K1M 4/4 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
90.K1M 5/9 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.K1M 5/8 46

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
69.C2M
Voříšek Václav
4/4 3
393.K1M 5/8 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
70.C1M 1/1 1
86.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
62.K1M 5/8 21

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023
K1M77

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
K1M380393476
C1M-270-
C2M-69-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
K1M9086
C1M-70

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022
K1M4162
Fotky nenalezeny.
0|6948|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
380.K1M 4/4 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
90.K1M 5/9 31
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.K1M 5/8 46

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
69.C2M
Voříšek Václav
4/4 3
393.K1M 5/8 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
70.C1M 1/1 1
86.K1M 5/10 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
62.K1M 5/8 21

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2023
K1M77

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202320222021
K1M380393476
C1M-270-
C2M-69-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
K1M9086
C1M-70

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20232022
K1M4162

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14 2 4 31 1   52
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody68.945.03320
K1M90.3108.03214
C2M11.812.084
C1M33.033.0332
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,020
K1M00,000,000,000,014
C2M00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,020
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody395601425,1
K1M27236927,4
C2M83083900,0
C1M416400,0
Celkem395601425,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Lang Sebastiánsl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí33.33.
odstup %62,469,2
% poražených soupeřů15,815,8
pořadí2022celkem
průměr33.033.0
medián3333
modus3333
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %65,865,8
průměrné % poražených soupeřů15,815,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Lang Sebastiánsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí13.14.12.8.
odstup %83,091,561,923,8
% poražených soupeřů------21,453,3
pořadí2022celkem
průměr11.811.8
medián1212
modus88
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %65,065,0
průměrné % poražených soupeřů18,718,7
počet jízd88
lepší 1. jízda3
75,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
pořadí41.45.110.114.108.116.32.39.55.61.115.124.148.156.
odstup %39,836,349,946,249,550,153,652,241,345,075,0138,384,571,7
% poražených soupeřů39,436,223,823,120,718,443,636,725,022,16,62,43,94,9
pořadí202120222023celkem
průměr152.081.377.590.3
medián1486145108
modus148324132
počet závodů28414
průměrný odstup od vítěze %78,163,143,059,5
průměrné % poražených soupeřů4,421,930,621,9
počet jízd415827
lepší 1. jízda0
0,0%
5
62,5%
1
25,0%
6
42,9%
čistých jízd0
0,0%
2
13,3%
0
0,0%
2
7,4%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí89.95.
odstup %63,670,3
% poražených soupeřů5,42,1
pořadí2022celkem
průměr92.092.0
medián8989
modus8989
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %66,966,9
průměrné % poražených soupeřů3,83,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí89.95.
odstup %63,670,3
% poražených soupeřů5,42,1
pořadí2022celkem
průměr92.092.0
medián8989
modus8989
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %66,966,9
průměrné % poražených soupeřů3,83,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 41
29.04.23
sj 3
23.03.23
sj 116
03.09.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 74
18.06.22
sj 58
19.05.22
pořadí18.15.13.53.7.35.17.19.16.25.17.
odstup %48,932,522,844,128,933,344,460,555,364,749,4
% poražených soupeřů---22,242,9---70,034,611,15,3---14,333,3
pořadí20222023celkem
průměr21.521.221.4
medián171517
modus17717
počet závodů6511
průměrný odstup od vítěze %51,235,444,1
průměrné % poražených soupeřů16,427,021,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 2
18.03.23
sj 1
18.03.23/2
sj 142
16.10.22
sj 141
16.10.22/2
sj 140
15.10.22
sj 139
15.10.22/2
sj 116
03.09.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
pořadí30.31.27.33.24.25.20.22.20.21.35.89.95.
odstup %33,637,132,338,253,247,043,448,845,842,333,363,670,3
% poražených soupeřů34,134,838,123,814,811,134,527,632,128,634,65,42,1
pořadí20222023celkem
průměr43.128.336.3
medián222727
modus202420
počet závodů7613
průměrný odstup od vítěze %49,640,245,3
průměrné % poražených soupeřů23,626,124,7

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
pořadí70.79.
odstup %32,641,7
% poražených soupeřů16,96,0
pořadí2023celkem
průměr74.574.5
medián7070
modus7070
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %37,237,2
průměrné % poražených soupeřů11,511,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 113
28.08.22
pořadí70.79.34.
odstup %32,641,729,7
% poražených soupeřů16,96,047,6
pořadí20222023celkem
průměr34.074.561.0
medián347070
modus347034
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %29,737,234,7
průměrné % poražených soupeřů47,611,523,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
pořadí14.13.70.79.20.18.17.
odstup %21,727,932,641,722,541,347,2
% poražených soupeřů45,850,016,96,065,529,230,4
pořadí20222023celkem
průměr18.344.033.0
medián181418
modus171313
počet závodů347
průměrný odstup od vítěze %37,031,033,6
průměrné % poražených soupeřů41,729,734,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Lang Sebastiánsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 118
04.09.22
pořadí70.79.20.
odstup %32,641,722,5
% poražených soupeřů16,96,065,5
pořadí20222023celkem
průměr20.074.556.3
medián207070
modus207020
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %22,537,232,3
průměrné % poražených soupeřů65,511,529,5