Dziak Adam, 2009

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057155
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 6. 2/DM 262.0034,5
8
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   265.8034,2
11
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 71. 10/DM 511.4365,9ČP/OČ/OM
0/0/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu K1M sjezd 69. 10/DM 451.9257,5ČP/OČ/OM
0/0/0
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 25. 4/DM 285.1042,3OM
3
07.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 28. 4/DM 321.6047,3OM
0
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 26. 4/DM 265.0038,9OM
3
06.04.2024 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov - most na Lesnici K1M sjezd 29. 4/DM 324.9048,3OM
0
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 1/DM 251.2032,6
14
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   274.7035,1
13
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 123. 24/ZS 55.5054,4
12
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
KOMÁREK Michal
21. 6/ZS 98.7077,1
0
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 135. 27/ZS 55.5057,1
11
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
KOMÁREK Michal
21. 6/ZS 93.0076,5
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KOMÁREK Michal
11. 2/ZS 72.6752,5
1
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 53. 9/ZS 72.2370,8
6
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KOMÁREK Michal
11. 2/ZS 109.9186,3
0
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 61. 11/ZS 75.4076,4
2
22.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   289.4036,6
6
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 2/ZS 290.9038,1
9
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 137. 37/ZS 83.20109,2
0
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 140. 37/ZS 80.20100,5
0
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 4/ZS 471.0462,1
3
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 103. 23/ZS 358.07356,2
0
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 108. 23/ZS 660.24654,9
0
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 14. 5/ZS 355.1544,4
7
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1M sjezd 13. 4/ZS 378.3645,4
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 135. 33/ZS 116.54110,8
0
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 137. 32/ZS 116.29110,7
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KOMÁREK Michal
   
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 70. 15/ZS 84.4085,1
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KOMÁREK Michal
14. 4/ZS 119.8095,6
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 74. 16/ZS 96.2093,9
0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 11.   43.0053,1
3
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
FRANKOTA Matěj
4.   378.9945,4
2
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 26.   511.9864,9
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Dziak AdamTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Dziak AdamTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.05.23 aktualizace z registru ČSK
Dziak AdamTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.06.21 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6984|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.K1M 5/6 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 5/6 6

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
92.C2M
Komárek Michal
4/4 1
467.K1M 5/8 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
98.K1M 4/4 25

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Komárek Michal
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Frankota Matěj
1/1 2
143.K1M 1/1 3

rok 2021

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1M47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C2M92101
K1M467529

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
K1M4598143174
C1M-93--
C2M--51-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024
K1M50
Fotky nenalezeny.
0|6984|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
45.K1M 5/6 46
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 5/6 6

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
92.C2M
Komárek Michal
4/4 1
467.K1M 5/8 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
98.K1M 4/4 25

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Komárek Michal
2/2 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Frankota Matěj
1/1 2
143.K1M 1/1 3

rok 2021

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
K1M47

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C2M92101
K1M467529

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021
K1M4598143174
C1M-93--
C2M--51-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024
K1M50

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
12   5 16 1 1 35
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody79.674.01117
K1M106.3108.013512
C2M15.614.0115
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,017
K1M00,000,000,000,012
C2M00,000,000,000,05
Celkem00,000,000,000,017
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody3427148025,9
K1M24246610328,3
C2M102482500,0
Celkem3427148025,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Dziak Adamsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 73
18.06.22
pořadí21.21.11.11.14.
odstup %77,176,552,586,395,6
% poražených soupeřů4,84,89,1---13,3
pořadí20222023celkem
průměr14.016.015.6
medián141114
modus141111
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %95,673,177,6
průměrné % poražených soupeřů13,34,76,4
počet jízd2810
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Dziak Adamsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí123.135.53.61.137.140.103.108.135.137.70.74.
odstup %54,457,170,876,4109,2100,5356,2654,9110,8110,785,193,9
% poražených soupeřů12,910,721,213,04,95,41,0---0,73,54,25,2
pořadí20222023celkem
průměr104.0107.5106.3
medián74108108
modus7053135
počet závodů4812
průměrný odstup od vítěze %100,1184,9156,7
průměrné % poražených soupeřů3,48,66,9
počet jízd81624
lepší 1. jízda1
25,0%
4
50,0%
5
41,7%
čistých jízd1
12,5%
1
6,3%
2
8,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Dziak Adamsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
pořadí71.69.
odstup %65,957,5
% poražených soupeřů2,82,9
pořadí2024celkem
průměr70.070.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %61,761,7
průměrné % poražených soupeřů2,92,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Dziak Adamsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
pořadí71.69.
odstup %65,957,5
% poražených soupeřů2,82,9
pořadí2024celkem
průměr70.070.0
medián6969
modus6969
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %61,761,7
průměrné % poražených soupeřů2,92,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Dziak Adamsj 41
02.05.24
sj 29
18.04.24
sj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 10
04.04.24
sj 3
21.03.24
sj 79
22.06.23
sj 67
01.06.23
sj 48
11.05.23
sj 35
27.04.23
sj 58
19.05.22
sj 72
03.06.21
pořadí6.9.71.69.7.9.9.11.15.14.11.26.
odstup %34,534,265,957,532,635,136,638,162,144,453,164,9
% poražených soupeřů73,771,42,82,978,672,450,058,339,153,658,33,8
pořadí2021202220232024celkem
průměr26.011.012.328.521.4
medián261111911
modus2611999
počet závodů114612
průměrný odstup od vítěze %64,953,145,343,346,6
průměrné % poražených soupeřů3,858,350,350,347,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Dziak Adamsj 24
14.04.24
sj 22
13.04.24
sj 17
07.04.24
sj 16
07.04.24/2
sj 15
06.04.24
sj 14
06.04.24/2
pořadí71.69.28.25.26.29.
odstup %65,957,547,342,338,948,3
% poražených soupeřů2,82,93,614,313,83,4
pořadí2024celkem
průměr41.341.3
medián2828
modus2525
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %50,050,0
průměrné % poražených soupeřů6,86,8