Štefan Marek, 1974

Wild Water Canoe Club FROLregistrační číslo: 090013
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 131. 14/V 102.88118,1OČ
8
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 103. 13/V 39.3743,9OČ
34
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1M slalom 92. 13/V 29.2342,8OČ
24
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 64. 17/V 21.9326,8OČ
77
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 61. 15/V 19.4224,1OČ
90
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 77.   30.9237,4OČ
64
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1M slalom 111.   32.3044,1OČ
43
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1M slalom     OČ
0
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 81. 16/V 31.4437,6OČ
59
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1M slalom 81. 16/V 28.7338,9OČ
67
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom     OČ
0
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 43. 9/V 23.5022,2OČ
52
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 54. 12/V 19.6826,4OČ
61
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1M slalom 63. 14/V 22.7531,8OČ
63
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom     OČ
0
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 95. 12/V 22.3925,3OČ
75
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 57. 12/V 23.9333,3OČ
56
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1M slalom 66. 13/V 26.3536,4OČ
54
14.07.2024 25 32.Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 51. 5/V 59.5771,1OČ
9
13.07.2024 26 32. Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 46. 4/V 63.6471,0OČ
10
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom     OČ
113
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 71. 14/V 16.8025,6OČ
104
19.05.2024 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 53. 12/V 18.1023,3OČ
82
18.05.2024 56 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 69. 16/V 25.2031,9OČ
71
14.04.2024 28 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom 24. 4/V 22.0024,1OČ
45
13.04.2024 27 Stružnická peřej Stružnice u České Lípy K1M slalom 47. 8/V 41.9045,2OČ
28
01.10.2023 139 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 42. 4/V 20.1019,7OČ
93
30.09.2023 138 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 59. 5/V 22.3022,9OČ
87
20.08.2023 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 118. 13/V 115.03129,1OČ
1
19.08.2023 113 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 104. 11/V 68.9273,4OČ
15
16.07.2023 98 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 112. 26/V 66.6393,7OČ
5
15.07.2023 97 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1M slalom 52. 14/V 19.0924,7OČ
57
02.07.2023 90 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 45. 8/V 18.8121,9OČ
87
01.07.2023 89 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 50. 8/V 21.0323,4OČ
88
25.06.2023 82 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom     OČ
0
24.06.2023 80 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 3/V 19.6019,9OČ
42
14.05.2023 59 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 69. 11/V 24.2031,8OČ
67
13.05.2023 58 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 98. 17/V 27.5034,5OČ
42
30.04.2023 37 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 82. 14/V 47.2847,0OČ
18
29.04.2023 36 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 71. 13/V 27.2127,0OČ
33
18.09.2022 129 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 32. 8/V 19.5124,5OČ
69
17.09.2022 128 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 27. 7/V 18.5022,5OČ
79
04.09.2022 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom     OČ
0
03.09.2022 120 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 115. 8/V 215.12203,0OČ
9
07.08.2022 104 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 68. 13/V 19.6520,2OČ
77
06.08.2022 103 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 114. 19/V 1.131,9OČ
39
19.06.2022 146 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 49. 6/V 31.1139,5OČ
40
18.06.2022 145 XXXVII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 37. 6/V 20.2425,4OČ
61
22.05.2022 63 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 61. 12/V 16.1622,1OČ
98
21.05.2022 62 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 99. 17/V 30.8442,9OČ
68
15.05.2022 57 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 36. 5/V 15.0018,0OČ
76
14.05.2022 56 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 67. 13/V 31.5036,6OČ
51
17.04.2022 31 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom     OČ
0
16.04.2022 30 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 50. 12/V 34.4936,4OČ
55
15.04.2022 149 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 65. 15/V 48.2751,1OČ
26
26.09.2021 142 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 91. 8/V 30.3833,5OČ
51
25.09.2021 141 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 104. 12/V 32.3231,8OČ
46
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
  K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Štefan MarekWild Water Canoe Club FROL K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.22 aktualizace z registru ČSK
Štefan MarekWild Water Canoe Club FROL K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.04.22 aktualizace z registru ČSK
Štefan MarekWild Water Canoe Club FROL K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Štefan MarekWild Water Canoe Club FROL K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Štefan MarekWild Water Canoe Club FROL K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 21.09.21 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7050|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
229.K1M 5/5 233

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
280.K1M 5/6 233

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
183.K1M 5/16 445

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.K1M 5/14 422

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
172.K1M 5/15 399

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
315.K1M 2/2 97

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024202320222021
K1M229280183176172315
Fotky nenalezeny.
0|7050|0|N

rok 2026

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
229.K1M 5/5 233

rok 2025

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
280.K1M 5/6 233

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
183.K1M 5/16 445

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
176.K1M 5/14 422

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
172.K1M 5/15 399

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
315.K1M 2/2 97

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024202320222021
K1M229280183176172315

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
50           50
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody69.665.05050
K1M69.665.05050
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,050
K1M00,000,000,000,050
Celkem00,000,000,000,050
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody981414141919,4
K1M981414141919,4
Celkem981414141919,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Štefan Mareksl 55
24.05.25
sl 98
16.07.23
sl 30
16.04.22
pořadí81.112.50.
odstup % *)38,993,736,4
% poražených soupeřů *)54,86,756,6
pořadí202220232025celkem
průměr50.0112.081.081.0
medián501128181
modus501128150
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)36,493,738,956,3
průměrné % poražených soupeřů *)56,66,754,839,4
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Štefan Mareksl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 86
18.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 114
17.08.24
sl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
sl 25
14.07.24
sl 26
13.07.24
sl 61
25.05.24
sl 57
19.05.24
sl 56
18.05.24
sl 28
14.04.24
sl 27
13.04.24
sl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 114
20.08.23
sl 113
19.08.23
sl 98
16.07.23
sl 97
15.07.23
sl 90
02.07.23
sl 89
01.07.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 129
18.09.22
sl 128
17.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 146
19.06.22
sl 145
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
pořadí131.103.92.64.61.77.111.81.81.43.54.63.95.57.66.51.46.71.53.69.24.47.42.59.118.104.112.52.45.50.21.69.98.82.71.32.27.115.68.114.49.37.61.99.36.67.50.65.91.104.
odstup %118,143,942,826,824,137,444,137,638,922,226,431,825,333,336,471,171,025,623,331,924,145,219,722,9129,173,493,724,721,923,419,931,834,547,027,024,522,5203,020,21,939,525,422,142,918,036,636,451,133,531,8
% poražených soupeřů5,125,022,256,661,546,929,052,454,857,157,955,744,749,546,320,625,066,362,953,470,143,270,761,33,315,66,755,370,768,671,052,434,021,434,669,975,95,055,628,046,163,369,152,071,347,656,635,441,236,8
pořadí202120222023202420252026celkem
průměr97.563.171.056.887.590.269.6
medián91616954819265
modus91272124816150
počet závodů21313134550
průměrný odstup od vítěze %32,641,843,836,039,551,141,2
průměrné % poražených soupeřů39,052,043,550,245,834,146,5
počet jízd426252581098
lepší 1. jízda1
50,0%
3
23,1%
4
30,8%
6
46,2%
1
25,0%
0
0,0%
15
30,0%
čistých jízd0
0,0%
9
34,6%
5
20,0%
3
12,0%
1
12,5%
1
10,0%
19
19,4%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále