Štindlová Johana, 2009

SK Vodní slalom České Budějoviceregistrační číslo: 023179
výkonnostní třídy  slalom K1: 2 C1: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom     OČ
0
04.10.2026 136 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom     OČ
0
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 2. 1/DS 5.916,5OČ
22
03.10.2026 135 Podzimní slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 4. 2/DS 3.674,2OČ
58
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať C1W slalom 36. 7/DS 54.7758,6NKZ
8
20.09.2026 127 6. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 7. ČPJ Areál Lídy Polesné, střední trať K1W slalom 56. 9/DS 45.4651,0NKZ
0
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať C1W slalom 39. 7/DS 36.0438,7NKZ
5
19.09.2026 126 5. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném + 6. ČPJ + Akademické MKČR ve slalomu Areál Lídy Polesné, střední trať K1W slalom 41. 8/DS 25.9931,0NKZ
4
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 24. 8/DS 30.1327,2-
12.09.2026 120 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 49. 16/DS 105.43103,5-
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 23. 3/DS 59.3955,5OČ
5
30.08.2026 115 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 31. 6/DS 39.2241,5OČ
54
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 29. 4/DS 163.91147,0OČ
1
29.08.2026 114 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 34. 7/DS 29.6130,0OČ
55
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1W slalom
-U18
12.   161.02149,4-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1W slalom
-U18
16.   154.26170,8-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1W slalom
-U18
9. 9/DS 82.7369,7-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1W slalom
-U18
12. 12/DS 160.28152,2-
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje C1W slalom 16. 2/DS 11.0613,4OČ
21
18.07.2026 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje K1W slalom 27. 6/DS 15.9921,2OČ
29
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 2. 1/DS 10.8311,4OČ
41
28.06.2026 79 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 4. 1/DS 3.503,7OČ
89
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 1/DS 11.2112,0OČ
38
27.06.2026 78 Slalom ve Strakonicích+3.Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 6. 1/DS 6.056,6OČ
84
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 48. 10/DS 46.8246,1NKZ
0
21.06.2026 73 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4. ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 29. 5/DS 62.0257,7NKZ
14
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 34. 6/DS 53.6353,1NKZ
9
20.06.2026 72 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 3. ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 47. 7/DS 40.5242,8NKZ
0
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom     OČ
0
14.06.2026 68 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom     OČ
0
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 4/DS 88.8771,0OČ
3
13.06.2026 67 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 23. 7/DS 44.3938,0OČ
37
31.05.2026 56 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 38. 8/DS 61.3254,0NKZ
7
31.05.2026 56 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 52. 14/DS 49.9548,1NKZ
0
30.05.2026 55 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 33. 8/DS 66.9253,6NKZ
12
30.05.2026 55 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Roudnici n.L. + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W slalom 60. 14/DS 203.15178,4NKZ
0
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS K1W slalom 15. 2/DS 13.7715,1OČ
26
24.05.2026 54 Slalom v Sušici loděnice KVS C1W slalom 3. 1/DS 1.911,9OČ
14
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS K1W slalom 10. 1/DS 18.6821,0OČ
35
23.05.2026 53 Slalom v Sušici loděnice KVS C1W slalom 6. 1/DS 2.652,4OČ
5
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 C1W slalom 1. 1/DS OČ
9
10.05.2026 40 Krumlovský slalom stejně jako závod č.39 K1W slalom 1. 1/DS OČ
25
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1W slalom 1. 1/DS OČ
14
09.05.2026 39 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 3. 2/DS 5.404,8OČ
25
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 C1W slalom 6. 1/DS 10.1212,8OČ
36
19.04.2026 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - neděle viz závod 21 K1W slalom 18. 4/DS 14.3119,0OČ
27
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel C1W slalom 4. 1/DS 11.2714,4OČ
51
18.04.2026 21 Jarní slalom v Českém Vrbném - sobota dle směrnice a pravidel K1W slalom 12. 5/DS 11.2514,7OČ
64
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom 4.   10.9212,7OČ
8
05.10.2025 142 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 12.   8.159,5OČ
16
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom     OČ
0
04.10.2025 141 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom     OČ
0
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 26. 8/DM 68.9463,2-
13.09.2025 127 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech + 5.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 46. 15/DM 62.0661,9-
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 24. 9/DM 64.5860,8OČ
5
31.08.2025 121 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 31. 8/DM 35.3334,8OČ
40
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 16. 6/DM 46.4241,2OČ
32
30.08.2025 120 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 38. 8/DM 44.6841,0OČ
16
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 3. 2/DM 5.825,6OČ
53
10.08.2025 104 Slalom o štít cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 22. 5/DM 19.9022,1OČ
40
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 13. 3/DM 14.3913,8OČ
26
09.08.2025 103 Slalom o štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 25. 5/DM 21.7924,4OČ
47
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C1W slalom 22.   33.8536,2OČ
13
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1W slalom 27.   26.4828,4OČ
29
27.07.2025 102 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C2W slalom
MATULKOVÁ Jana
1.   OČ
6
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C1W slalom 23.   30.7536,5OČ
11
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem K1W slalom 20.   16.0819,1OČ
63
26.07.2025 101 Letní slalom v Českém Vrbném + 5.ČPV Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - molo nad soutokem C2W slalom
MATULKOVÁ Jana
1.   OČ
6
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 3. 2/DM 4.574,5OČ
38
29.06.2025 91 36. ročník slalomů ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 6. 1/DM 7.187,5OČ
88
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 10. 2/DM 10.4310,4OČ
16
28.06.2025 90 36. ročník slalomu ve Strakonicích + 4.ČPV řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 18. 2/DM 10.1310,5OČ
56
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1W slalom     OČ
0
15.06.2025 78 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom     OČ
0
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1W slalom     OČ
0
14.06.2025 77 XXXX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom     OČ
0
08.06.2025 70 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 4. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice C1W slalom 39. 11/DM 297.47287,4NKZ
6
07.06.2025 69 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Českém Vrbném + 3. ČPJ Vodácký areál Lídy Polesné Č. Budějovice C1W slalom 40. 12/DM 154.28154,3NKZ
5
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 23. 2/DM 24.6426,9OČ
33
25.05.2025 56 Slalom v Sušici Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1W slalom 8. 2/DM 10.7810,1OČ
14
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu K1W slalom 23. 2/DM 20.3824,0OČ
35
24.05.2025 55 Slalom v Sušici + MČR veteránů Řeka Otava , Sušice - nádraží, kemp u železničního mostu C1W slalom 10. 2/DM 9.669,8OČ
12
18.05.2025 53 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 5.nominační závod RDJ + 2. ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 39. 11/DM 157.97139,0NKZ
4
17.05.2025 52 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu ve Veltrusech + 4.nominační závod RDJ + 1. ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 41. 12/DM 294.57273,1NKZ
3
13.04.2025 22 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 C1W slalom 8.   21.9830,8OČ
4
13.04.2025 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 C1W slalom 8.   58.5679,7OČ
1
13.04.2025 23 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1W slalom 6.   24.8534,0OČ
6
13.04.2025 22 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať viz závod 20 K1W slalom 8.   15.1221,3OČ
6
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 8. 2/DM 12.408,9OČ
22
13.10.2024 145 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 12. 2/DM 21.1017,5OČ
29
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 9. 2/DM 15.1011,9OČ
14
12.10.2024 144 Slalom v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 18. 4/DM 22.4019,9OČ
23
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom 8. 2/DM 28.0034,0OČ
11
06.10.2024 150 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 11. 3/DM 15.0817,8OČ
29
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom 3. 1/DM 14.3617,8OČ
29
05.10.2024 149 Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 10. 3/DM 13.0816,1OČ
33
01.09.2024 127 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 38. 10/DM 84.6081,6OČ
26
31.08.2024 126 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 47. 12/DM 314.23357,7OČ
4
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 21. 5/DM 28.0927,6OČ
14
18.08.2024 115 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 50. 9/DM 27.3828,3OČ
17
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 19. 5/DM 24.8024,3OČ
18
17.08.2024 114 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 33. 7/DM 20.2720,8OČ
41
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok C1W slalom 15.   30.8037,8OČ
13
21.07.2024 97 Letní slalom v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1W slalom 28. 7/DM 31.0737,8OČ
12
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok C1W slalom 13. 5/DM 35.1644,0OČ
14
20.07.2024 96 Letní slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů Slalomová dráha České Vrbné - dolní úsek kanálu - soutok K1W slalom 21.   27.3134,3OČ
20
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1W slalom 16.   110.76103,9OČ
4
16.06.2024 84 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom 27.   41.2544,0OČ
13
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky C1W slalom     OČ
0
15.06.2024 83 XXXIX. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky K1W slalom     OČ
0
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom     OČ
28
26.05.2024 62 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C1W slalom     OČ
6
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 39. 5/DM 20.0026,5OČ
32
25.05.2024 61 Slalom v Sušici 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C1W slalom 23. 3/DM 22.3327,4OČ
8
12.05.2024 49 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1W slalom 4. 1/DM 23.5023,8OČ
4
12.05.2024 49 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 5. 1/DM 15.8016,9OČ
12
11.05.2024 48 Slalom o pracku Krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1W slalom 8. 2/DM 114.2091,6OČ
0
11.05.2024 48 Slalom o pracku Krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 K1W slalom 14. 1/DM 49.7042,7OČ
5
08.10.2023 147 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom 14. 6/ZS 28.5029,8OČ
2
08.10.2023 147 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 30. 8/ZS 24.1326,7OČ
7
07.10.2023 146 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice C1W slalom 11. 5/ZS 26.9525,5OČ
6
07.10.2023 146 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu KK Otava Strakonice K1W slalom 27. 9/ZS 24.1423,6OČ
12
17.09.2023 132 54. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 36. 8/ZS 29.1132,4OČ
18
16.09.2023 131 54. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + 6. ČP veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 37. 7/ZS 49.2943,9OČ
19
06.08.2023 110 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 56. 17/ZS 36.2137,2OČ
15
05.08.2023 109 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 65. 20/ZS 38.6339,1OČ
13
16.07.2023 98 Memoriál Lídy Polesné + MČR veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom 41. 9/ZS 40.3552,3OČ
9
15.07.2023 97 Memoriál Karla Krejčího + 4.Český pohár veteránů v Českém Vrbném Slalomová dráha České Vrbné - úsek pod kanálem - soutok K1W slalom     OČ
0
21.05.2023 64 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 31. 2/ZS 37.7747,5OČ
5
20.05.2023 63 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 38. 2/ZS 60.1675,1OČ
2
02.10.2022 137 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 30. 9/ZS 83.8398,1OČ
13
01.10.2022 136 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 54. 15/ZS 131.18154,0OČ
0
18.09.2022 129 53. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom     OČ
0
17.09.2022 128 53. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 32. 8/ZS 65.9768,6OČ
6
03.10.2021 145 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom     OČ
0
02.10.2021 144 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom     OČ
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Štindlová JohanaSK Vodní slalom České Budějovice K1: 3+   C1: 2   C2: K1:   C1:   C2: 31.07.25 aktualizace z registru ČSK
Štindlová JohanaSK Vodní slalom České Budějovice K1: 3+   C1: 3+   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.24 aktualizace z registru ČSK
Štindlová JohanaSK Vodní slalom České Budějovice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 23.07.24 aktualizace z registru ČSK
Štindlová JohanaSK Vodní slalom České Budějovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.10.23 aktualizace z registru ČSK
Štindlová JohanaSK Vodní slalom České Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.10.22 aktualizace z registru ČSK
Štindlová JohanaSK VS Č. Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 14.04.22 aktualizace z registru ČSK
Štindlová JohanaSK VS Č. Budějovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.09.21 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7057|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1W 4/6 43
53.K1W 4/6 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 5/15 188
34.K1W 5/15 350

rok 2025

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/16 165
1.C2W
Matulková Jana
2/2 12
42.K1W 5/16 294

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
42.C1W 5/14 97
83.K1W 5/16 164

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1W 2/2 8
113.K1W 5/10 77

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
162.K1W 4/4 19

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20262025
C1W3034
K1W53-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024202320222021
C1W17254275--
K1W344283113162203
C2W-1----
Fotky nenalezeny.
0|7057|0|N

rok 2026

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1W 4/6 43
53.K1W 4/6 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
17.C1W 5/15 188
34.K1W 5/15 350

rok 2025

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1W 4/4 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 5/16 165
1.C2W
Matulková Jana
2/2 12
42.K1W 5/16 294

rok 2024

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
42.C1W 5/14 97
83.K1W 5/16 164

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1W 2/2 8
113.K1W 5/10 77

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
162.K1W 4/4 19

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20262025
C1W3034
K1W53-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202620252024202320222021
C1W17254275--
K1W344283113162203
C2W-1----

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
62 54 2       118
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár46.036.0362
K1W56.056.0561
C1W36.036.0361
NKZ41.439.03914
K1W49.648.0415
C1W36.939.0399
veřejné závody18.315.0894
K1W24.623.02752
C1W11.18.0840
C2W1.01.012
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,02
K1W00,000,000,000,01
C1W00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,014
K1W00,000,000,000,05
C1W00,000,000,000,09
veřejné závody55,322,166,41313,894
K1W11,900,011,923,852
C1W25,025,0512,5922,540
C2W2100,000,000,02100,02
Celkem54,521,865,51311,8110
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár42706800,0
K1W21587900,0
C1W21125600,0
NKZ2617666800,0
K1W104824800,0
C1W1612848000,0
veřejné závody1884262233116,5
K1W1042440231615,4
C1W801786221518,8
C2W436900,0
Celkem2186298293114,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Štindlová Johanasl 127
20.09.26
sl 78
27.06.26
pořadí36.3.
odstup % *)58,612,0
% poražených soupeřů *)12,592,6
pořadí2026celkem
průměr19.519.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)35,335,3
průměrné % poražených soupeřů *)52,652,6
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1W

Štindlová Johanasl 127
20.09.26
sl 78
27.06.26
pořadí56.6.
odstup % *)51,06,6
% poražených soupeřů *)8,392,6
pořadí2026celkem
průměr31.031.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)28,828,8
průměrné % poražených soupeřů *)50,550,5
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Štindlová Johanasl 120
12.09.26
sl 127
13.09.25
sl 55
24.05.25
pořadí24.26.10.
odstup % *)27,263,29,8
% poražených soupeřů *)28,126,559,1
pořadí20252026celkem
průměr18.024.020.0
medián102424
modus102410
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)36,527,233,4
průměrné % poražených soupeřů *)42,828,137,9
počet jízd325
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Štindlová Johanasl 120
12.09.26
sl 127
13.09.25
sl 55
24.05.25
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
pořadí49.46.23.65.41.
odstup % *)103,561,924,039,152,3
% poražených soupeřů *)---13,568,119,021,6
pořadí202320252026celkem
průměr53.034.549.044.8
medián41234946
modus41234923
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze % *)45,743,0103,556,2
průměrné % poražených soupeřů *)20,340,80,024,4
počet jízd44210
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
20,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Štindlová Johanasl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
sl 56
31.05.26
sl 55
30.05.26
sl 70
08.06.25
sl 69
07.06.25
sl 53
18.05.25
sl 52
17.05.25
pořadí36.39.29.34.38.33.39.40.39.41.
odstup %58,638,757,753,154,053,6287,4154,3139,0273,1
% poražených soupeřů12,55,030,017,511,925,6---2,52,6---
pořadí20252026celkem
průměr39.834.836.8
medián393438
modus392939
počet závodů4610
průměrný odstup od vítěze %213,552,6117,0
průměrné % poražených soupeřů1,317,110,8
počet jízd71118
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
2
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Štindlová Johanasl 127
20.09.26
sl 126
19.09.26
sl 73
21.06.26
sl 72
20.06.26
sl 56
31.05.26
sl 55
30.05.26
pořadí56.41.48.47.52.60.
odstup %51,031,046,142,848,1178,4
% poražených soupeřů8,334,421,720,78,9---
pořadí2026celkem
průměr50.750.7
medián4848
modus4141
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %66,266,2
průměrné % poražených soupeřů15,715,7
počet jízd1212
lepší 1. jízda5
83,3%
5
83,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Štindlová Johanasl 135
03.10.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 86
18.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 67
13.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 23
13.04.25
sl 22
13.04.25/2
sl 145
13.10.24
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
sl 84
16.06.24
sl 61
25.05.24
sl 49
12.05.24
sl 48
11.05.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
pořadí2.23.29.16.2.3.24.3.6.1.1.6.4.4.24.16.3.13.22.23.3.10.8.10.8.8.8.9.8.3.21.19.15.13.16.23.4.8.14.11.
odstup %6,555,5147,013,411,412,071,01,92,40,00,012,814,412,760,841,25,613,836,236,54,510,410,19,879,730,88,911,934,017,827,624,337,844,0103,927,423,891,629,825,5
% poražených soupeřů94,415,4---44,496,292,68,081,854,5100,0100,076,286,470,014,844,493,365,736,431,391,365,466,759,1---30,065,057,958,889,539,448,648,152,011,837,170,030,023,544,4
pořadí2023202420252026celkem
průměr12.512.311.79.211.1
medián1191048
modus118818
počet závodů212131340
průměrný odstup od vítěze %27,737,727,126,830,2
průměrné % poražených soupeřů34,050,751,465,454,9
počet jízd423262679
lepší 1. jízda0
0,0%
4
33,3%
5
38,5%
5
38,5%
14
35,0%
čistých jízd0
0,0%
5
21,7%
5
19,2%
4
15,4%
14
17,7%

Kategorie C2W

Štindlová Johanasl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2025celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Štindlová Johanasl 135
03.10.26
sl 115
30.08.26
sl 114
29.08.26
sl 86
18.07.26
sl 79
28.06.26
sl 78
27.06.26
sl 67
13.06.26
sl 54
24.05.26
sl 53
23.05.26
sl 40
10.05.26
sl 39
09.05.26
sl 23
19.04.26
sl 21
18.04.26
sl 142
05.10.25
sl 121
31.08.25
sl 120
30.08.25
sl 104
10.08.25
sl 103
09.08.25
sl 102
27.07.25
sl 101
26.07.25
sl 91
29.06.25
sl 90
28.06.25
sl 56
25.05.25
sl 55
24.05.25
sl 23
13.04.25
sl 22
13.04.25/2
sl 145
13.10.24
sl 144
12.10.24
sl 150
06.10.24
sl 149
05.10.24
sl 127
01.09.24
sl 126
31.08.24
sl 115
18.08.24
sl 114
17.08.24
sl 97
21.07.24
sl 96
20.07.24
sl 84
16.06.24
sl 61
25.05.24
sl 49
12.05.24
sl 48
11.05.24
sl 147
08.10.23
sl 146
07.10.23
sl 132
17.09.23
sl 131
16.09.23
sl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 98
16.07.23
sl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 128
17.09.22
pořadí4.31.34.27.4.6.23.15.10.1.3.18.12.12.31.38.22.25.27.20.6.18.23.23.6.8.12.18.11.10.38.47.50.33.28.21.27.39.5.14.30.27.36.37.56.65.41.31.38.30.54.32.
odstup %4,241,530,021,23,76,638,015,121,00,04,819,014,79,534,841,022,124,428,419,17,510,526,924,034,021,317,519,917,816,181,6357,728,320,837,834,344,026,516,942,726,723,632,443,937,239,152,347,575,198,1154,068,6
% poražených soupeřů93,640,038,944,795,692,643,670,882,4100,092,061,476,659,338,826,065,064,252,767,892,275,066,768,150,041,771,859,576,281,319,66,130,056,830,852,433,355,376,531,623,738,136,437,923,619,021,631,819,639,67,018,4
pořadí20222023202420252026celkem
průměr38.740.125.219.914.524.6
medián323721221223
modus302756427
počet závodů3914131352
průměrný odstup od vítěze %106,942,054,423,316,938,2
průměrné % poražených soupeřů21,728,048,759,071,751,9
počet jízd618272626103
lepší 1. jízda0
0,0%
2
22,2%
6
42,9%
5
38,5%
7
53,8%
20
38,5%
čistých jízd0
0,0%
1
5,6%
6
22,2%
5
19,2%
4
15,4%
16
15,5%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

Štindlová Johanasl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
pořadí12.9.
odstup %149,469,7
% poražených soupeřů---27,3
pořadí2026celkem
průměr10.510.5
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %109,6109,6
průměrné % poražených soupeřů13,713,7
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Kategorie K1W

Štindlová Johanasl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
pořadí16.12.
odstup %170,8152,2
% poražených soupeřů---26,7
pořadí2026celkem
průměr14.014.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %161,5161,5
průměrné % poražených soupeřů13,413,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále