| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | 149 Sjezd na rozloučenou v Brně | viz. závod č. 146 | C1M sjezd | 10. | 3/VM | 65.70 | 17,7 | OM 4 |
| 25.10.2026 | 148 Sjezd na rozloučenou v Brně | viz. závod č. 146 | C1M sjezd | 11. | 3/VM | 154.20 | 19,1 | OM 3 |
| 24.10.2026 | 146 Sjezd na rozloučenou v Brně | Řeka Svratka u loděnice KK Brno obtížnost ZWA. Závod č.146 1300 m závod 147. 4500 m závod 148. 220 | C1M sjezd | 8. | 3/VM | 156.70 | 19,3 | OM 1 |
| 24.10.2026 | 147 Sjezd na rozloučenou v Brně | viz. závod č. 146 | C1M sjezd | 8. | 3/VM | 60.10 | 16,2 | OM 1 |
| 27.09.2026 | 131 Hanácký slalom v Olomouci | řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc | C1M slalom | 46. | 3/VM | 48.00 | 44,2 | OM 2 |
| 26.09.2026 | 130 Hanácký slalom v Olomouci | řeka Morava, loděnice SKUP Olomouc | C1M slalom | 46. | 4/VM | 38.60 | 37,0 | OM 4 |
| 28.06.2026 | 81 Slalom v Dolních Kounicích | Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem | C1M slalom | 16. | 1/VM | 36.30 | 35,4 | OM 3 |
| 27.06.2026 | 80 Slalom v Dolních Kounicích | Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicem | C1M slalom | 17. | 1/VM | 43.90 | 42,2 | OM 4 |
| 14.06.2026 | 70 Slalom v Kroměříži | řeka Morava pod mostem K.Kryla | C1M slalom | OM 0 |
||||
| 13.06.2026 | 69 Slalom v Kroměříži | řeka Morava pod K.Kryla | C1M slalom | OM 0 |
||||
| 19.10.2025 | 148 Sjezd na rozloučenou v Brně | Řeka Svratka před loděnicí KKBrno . Obtížnost ZWA. Závod č. 145. -1300m, Závod č. 146. - 4500 m, Záv | C1M sjezd | 4. | 1/VM | 53.30 | 13,8 | OM 7 |
| 19.10.2025 | 147 Sjezd na rozloučenou v Brně | Řeka Svratka před loděnicí KKBrno . Obtížnost ZWA. Závod č. 145. -1300m, Závod č. 146. - 4500 m, Záv | C1M sjezd | OM 0 |
||||
| 18.10.2025 | 146 Sjezd na rozloučenou v Brně | Řeka Svratka před loděnicí KKBrno . Obtížnost ZWA. Závod č. 145. -1300m, Závod č. 146. - 4500 m, Záv | C1M sjezd | 4. | 1/VM | 34.30 | 16,8 | OM 2 |
| Jméno | Oddíl | VT slalom | VT sjezd | dat.změny |
|---|---|---|---|---|
| K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 14.02.23 aktualizace z registru ČSK | ||
| Šaroun Petr | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 21.02.22 aktualizace z registru ČSK |
| Šaroun Petr | TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. | K1: C1: C2: | K1: C1: C2: | 15.02.22 inserted RVP |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 6 | 10 |
| typ závodu | průměr | medián | modus | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| NKZ | 0.0 | 0.0 | 0 | 0 |
| veřejné závody | 31.3 | 17.0 | 46 | 4 |
| C1M | 31.3 | 17.0 | 46 | 4 |
| typ závodu | 1. místo | 1. ze všech výsledků [%] | 2. místo | 2. ze všech výsledků [%] | 3. místo | 3. ze všech výsledků [%] | celkem medailí | celkem medailí ze všech výsledků | počet výsledků |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| NKZ | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 | - | 0 |
| veřejné závody | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| C1M | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| Celkem | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 0 | 0,0 | 4 |
| typ závodu | počet jízd | penalizace celkem | průměr na jízdu | počet čistých jízd | % čistých ze všech |
|---|---|---|---|---|---|
| Český pohár | 0 | 0 | - | 0 | - |
| NKZ | 0 | 0 | - | 0 | - |
| veřejné závody | 8 | 114 | 14 | 2 | 25,0 |
| C1M | 8 | 114 | 14 | 2 | 25,0 |
| Celkem | 8 | 114 | 14 | 2 | 25,0 |
| Šaroun Petr | sl 131 27.09.26 | sl 130 26.09.26 | sl 81 28.06.26 | sl 80 27.06.26 |
| pořadí | 46. | 46. | 16. | 17. |
| odstup % | 44,2 | 37,0 | 35,4 | 42,2 |
| % poražených soupeřů | 8,2 | 13,5 | 21,1 | 23,8 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 31.3 | 31.3 |
| medián | 17 | 17 |
| modus | 46 | 46 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,7 | 39,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 16,7 | 16,7 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 1 25,0% | 1 25,0% |
| čistých jízd | 2 25,0% | 2 25,0% |
| Šaroun Petr | sj 149 25.10.26 | sj 148 25.10.26/2 | sj 147 24.10.26 | sj 146 24.10.26/2 | sj 148 19.10.25 | sj 146 18.10.25 |
| pořadí | 10. | 11. | 8. | 8. | 4. | 4. |
| odstup % | 17,7 | 19,1 | 16,2 | 19,3 | 13,8 | 16,8 |
| % poražených soupeřů | 30,8 | 23,1 | 12,5 | 12,5 | 70,0 | 40,0 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 4.0 | 9.3 | 7.5 |
| medián | 4 | 8 | 8 |
| modus | 4 | 8 | 4 |
| počet závodů | 2 | 4 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,3 | 18,1 | 17,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 55,0 | 19,7 | 31,5 |